PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gemini Park Tarnów odnotował wzrost obrotów

 • Autor: Propertynews.pl
 • 19 sie 2011 15:11

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do Gemini Holdings, od kilku miesięcy notuje systematyczne wzrosty frekwencji, a najemcy wzrosty sprzedaży. W lipcu niektórym markom obecnym w centrum obroty wzrosły nawet o 70 proc. w porównaniu z czerwcem i majem tego roku - podali przedstawiciele obiektu.

REKLAMA

Bardzo dobre wyniki w Gemini Park Tarnów osiągnęły między innymi sklepy z odzieżą dziecięcą, w których obroty wzrosły średnio o 40 proc., z biżuterią o 43 proc., a także najemcy działu fashion, którzy osiągnęli w lipcu wzrost obrotów o 20 proc. - czytamy w komunikacie.

- Na trzy salony Ravela obecne w Tarnowie jestem najbardziej zadowolony z wyników, jakie osiągnął sklep zlokalizowany w Gemini Park Tarnów. Obrót tego sklepu wzrósł w lipcu aż o 50 proc. w stosunku do poprzedniego miesiąca - mówi Zbigniew Suchoński, wiceprezes Ravel.

O 30 proc. wzrosły obroty w sklepie Yes. - To konsekwencja prowadzonych działań promocyjnych, ale też wsparcia, jakie otrzymujemy od centrum. Salon Yes jest jedynym sklepem naszej marki w Tarnowie i widać, że klienci polubili biżuterię YES i chętnie do nas z zaglądają - mówi Małgorzata Kalinowska-Tomczok, partner franczyzowy YES.

Także inne branże obecne w Gemini Park Tarnów odczuły pozytywny trend: sklep z wyposażeniem dla domu home&you osiągnął 77-proc. wzrost obrotów. - Lipiec był dla nas wyjątkowo udany. Rekordowy, 77-proc., wzrost obrotów w stosunku do poprzednich miesięcy zawdzięczamy naszym działaniom promocyjnym, bardzo mocno wspieranym przez zarządzających centrum. Dobra lokalizacja obiektu w połączeniu z wygodnym dojazdem sprawia, że na zakupy do home&you przyjeżdżają nie tylko mieszkańcy Tarnowa, ale i całego regionu - mówi Beata Tylutka, manager home&you

Zadowolona z obrotów jest też Katarzyna Flik, kierownik sklepu Gatta w Gemini Park Tarnów: Cieszą nas lipcowe wyniki sprzedaży naszego sklepu w Gemini Park Tarnów. Na wzrost obrotów o prawie 30 proc. w lipcu w stosunku do czerwca złożyło się wiele czynników - na pewno jednym z nich była kampania reklamowa oraz wprowadzenie do sprzedaży naszego unikalnego produktu „rajstop Cote" dostępnych tylko w Gatta.

 • 1
 • 2
 • tkrawczyk@interia.pl 2011-08-21 11:42:44
  Zapraszamy do inwestowania w Tarnowie. Tu jest wielki potencjal: Uczelnie wyzsze, strefy aktywnosci gospodarczej, dogodny klimat dla inwestorow wspierany przez Urzad miasta, ceny konkurencyjne. Miasto jest centralnie polozone w poludniowo-wschodniej Polsce, doskonale miejsce do lokowania np. centrali firm.
  - Tarnow.pl
  - Tarnowski Klaster Przemyslowy.pl
  - Zielony Park Przemyslowy "Krysztalowy" w Tarnowie
  - Zielony Park Przemyslowy w Wojniczu

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA