PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gemini Park Tarnów podsumowuje zimowe wyprzedaże

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 mar 2014 17:48

Gemini Park Tarnów podsumowuje zimowe wyprzedaże

Rekord odwiedzalności i wzrost wyników finansowych to efekt zimowych wyprzedaży, jakie miały miejsce od początku roku w Gemini Park Tarnów, Centrum Handlowym należącym do Gemini Holding. W stosunku do roku ubiegłego, FootFall w tym czasie wzrósł o 5 proc., a wyniki sprzedażowe skoczyły o blisko 6 proc.

REKLAMA

- Okres zimowych wyprzedaży to już tradycyjnie czas, w którym nasz obiekt notuje szczególnie wysoką odwiedzalność. W tym roku pobiliśmy dotychczasowy rekord i w czwartek, 13 lutego, zanotowaliśmy blisko 20 tys. odwiedzin, co oznacza, że wstąpił do nas niemal co szósty mieszkaniec Tarnowa - mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów.

- Skutkiem udanych akcji wyprzedażowych jest podwyższenie wyników sprzedaży o blisko 6 proc. oraz wzrost odwiedzalności o 5 proc. w stosunku do tego samego okresu roku ubiegłego - dodaje Z. Nowak.

Wysoki wskaźnik odwiedzalności w trakcie zimowych wyprzedaży przełożył się na wzrost wyników finansowych u najemców obiektu.

- Tegoroczne wyprzedaże w naszym salonie Reserved w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park oceniamy bardzo dobrze. W porównaniu z ubiegłym rokiem, odnotowaliśmy znaczące zainteresowanie naszą ofertą ze strony klientów, czego potwierdzeniem jest zarówno liczba wejść do salonu, jak i wzrost naszych obrotów w tym czasie - mówi Magdalena Stefańska-Lotkowska, rzecznik prasowy LPP S.A.

Podwyższone wyniki zanotowała również firma C&A, jedna z wiodących marek na europejskim rynku mody.

- W okresie noworocznych wyprzedaży w 2014 r. odnotowaliśmy wzrost odwiedzalności, a co za tym idzie, również wzrost sprzedaży w porównaniu do okresu styczeń-luty w roku 2013 - mówi Izabela Adamska z firmy C&A.

Obecnie Gemini Park Tarnów tworzy blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych zlokalizowanych na 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu. W ostatnim czasie ofertę centrum wzbogaciły takie marki jak Kornecki, Badura, Alior Bank Express, czy Apteka Hebe. W dniu rekordowej odwiedzalności - 13 lutego, swój sklep otworzyła też znana marka modowa Monnari.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management jest jednocześnie zarządcą Centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Park Legionów. 2014-03-19 23:36:00
    Jak na razie radni nie uchwalili jeszcze planu przestrzennego dla tego miejsca a zapowiadany offset w postaci Parku Legionów został nazwany ściemą. Trzeba czekać na nowe wybory, Prezydent m.Tarnowa w tiurmie na Montelupich, radni zajęci przygotowaniem do wyborów, urząd w reorganizacji, ABW,CBA, węszy.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA