PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gemini Park Tarnów poprawia wyniki

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 wrz 2013 15:07

W lipcu tego roku, centrum handlowe Gemini Park Tarnów zanotowało wzrost odwiedzalności o 22 proc. i zwiększenie wyników sprzedaży o 10 proc. W sierpniu wyniki te wzrosły analogicznie o: 24,7 proc. i 18 proc. w stosunku do tych samych miesięcy roku ubiegłego.

REKLAMA

Zgodnie z raportem firmy Experian, odwiedzalność centrów handlowych w Polsce w trakcie tegorocznych wakacji spadła: w skali rok do roku, footfall w lipcu był niższy o 5,7 proc., a w sierpniu spadł o 3,4 proc. Mimo tych niekorzystnych czynników, Gemini Park Tarnów przyciąga coraz więcej klientów, a najemcy notują wzrost obrotów.

- To bardzo satysfakcjonujący wynik, zwłaszcza w porównaniu z ostatnimi wskaźnikami indexu Footfall Polska, które w trakcie wakacji przyjmowały tendencje spadkowe - komentuje Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park Tarnów - Przez trzy lata funkcjonowania Gemini Park Tarnów zdążyło już ugruntować swoją pozycję, dzięki czemu nie musimy obawiać się negatywnych tendencji rynkowych. Nasz obiekt wyraźnie wrósł już w handlową mapę Tarnowa i obecnie jest najważniejszą destynacją zakupową nie tylko dla miasta, ale też całego regionu - dodaje Z. Nowak.

Oba miesiące wakacyjne były szczególnie dobre dla najemców zarówno z branży modowej, obuwniczej, jak i gastronomicznej. Niektóre marki jak np. Giacomo Conti, zanotowały rekordowe wzrosty obrotów.

- Porównując tegoroczne wakacyjne wyniki z zeszłorocznymi, odnotowaliśmy średni wzrost obrotów o ok. 40 proc. Jesteśmy więc ukontentowani z wyników naszego salonu mody męskiej w Tarnowie - mówi Zbigniew Markowski, prezes Giacomo Conti.

Wzrost wyników sprzedaży zanotował także salon Diverse. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników osiągniętych w Gemini Park Tarnów w lipcu
i sierpniu - mówi Zuzanna Owsiak, kierownik salonu Diverse w Gemni Park Tarnów. - Dzięki organizowanym przez nas atrakcyjnym akcjom wyprzedażowym oraz pomocy ze strony zarządu centrum, zanotowaliśmy znaczny wzrost sprzedaży i odwiedzalności. Jestem przekonana, iż
w przyszłych miesiącach wzrost obrotów będzie równie zadowalający z uwagi na doskonałą lokalizację obiektu i stale rosnący footfall Gemini Park Tarnów - dodaje Z. Owsiak.

W ostatnim czasie oferta centrum powiększyła się o sklep kosmetyczny Hebe, 4F, Quickside, Perfekt Serwis oraz znaną w regionie Cukiernię Kudelski. W najbliższym czasie do centrum dołączą także nowe marki. Obecnie Gemini Park Tarnów tworzy blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych zlokalizowanych na 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA