PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gemini Park Tarnów skomercjalizowane w 99 proc.

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 sty 2013 14:01

Gemini Park Tarnów skomercjalizowane w 99 proc.

Gemini Park Tarnów odnotowała w grudniu rekordowy wzrost odwiedzalności. W obiekcie pojawią się także nowi najemcy, co oznacza, że centrum jest skomercjalizowane w 99 proc.

REKLAMA

W Gemini Park Tarnów w grudniu 2012 odwiedzalność centrum była większa o 41 proc. w porównaniu do grudnia 2011; padły także kolejne rekordy obrotów najemców centrum:

- Bardzo dobre wyniki osiągane przez naszych najemców oraz wzrastająca frekwencja w centrum to pozytywny sygnał świadczący o umacnianiu się dominującej pozycji centrum na rynku regionalnym - mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Tarnów.

- Staramy się systematycznie pozyskiwać do grona naszych najemców nowe marki, gdyż klienci cenią szeroki wybór oraz świadomość, że dokonują zakupów w miejscu, gdzie oferta handlowa jest najbogatsza i najbardziej zróżnicowana - mówi Krzysztof Brączek. - W grudniu podpisaliśmy umowy najmu z kolejnymi firmami i już wiosną do salonu modowego zaprosi Quickside, a do cukierni znana w regionie sieć „Kudelski". Tym samym osiągnęliśmy już 99-proc. stopień komercjalizacji - dodaje K.Brączek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA