PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gemini Park Tarnów trzy lata na rynku. Inwestor szykuje rekomercjalizację

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 wrz 2013 21:26

Minęły trzy lata od momentu, kiedy próg Gemini Park Tarnów przekroczyli pierwsi klienci.

REKLAMA

- Za sukcesem tarnowskiego Gemini stoi przede wszystkim odpowiedni dobór marek, bardzo dobra lokalizacja i dojazd, wygodny parking oraz fakt, że wszystkie najważniejsze artykuły klienci mogą znaleźć w jednym miejscu - mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów. - W naszych działaniach dążymy do stworzeniach klientom miejsca, w którym każdy w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze znajdzie coś dla siebie - dodaje.

Centrum notuje stałe wzrosty odwiedzalności i obrotów najemców. Od początku działalności Gemini odwiedziło ponad 14 mln 380 tys. klientów, a w samym 2013 r. do Centrum przyszło już blisko 4 mln kupujących. W porównaniu z tym samym okresem w roku ubiegłym, Gemini zanotowało wzrost o ponad 27% więcej klientów, co potwierdza jego pierwszoplanową rolę w regionie.

Ponad 120 imprez i eventów, popularne gwiazdy, wiele konkursów i atrakcji, których większość została utrwalona na ponad 60 filmach wideo - to tylko kilka wyników, którymi może pochwalić się Gemini Park Tarnów. 

- Od samego początku funkcjonowania Centrum ustawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko. Wypracowana pozycja lidera zobowiązuje do ciągłego dbania o zdobyte zaufanie klientów. Stąd też podejmujemy działania mające na celu ulepszenie oferty handlowej, a także systemu udogodnień dla klientów - mówi Zbigniew Nowak.

Dobre wyniki odwiedzalności oraz obrotów najemców sprawiły, że inwestor rozpoczął prace koncepcyjne nad rozbudową Centrum, która znacznie powiększy obiekt oraz sprowadzi nieobecne do tej pory na tarnowskim rynku popularne marki, a także pożądane przez mieszkańców poszerzenie oferty rozrywkowej.

- Przez 3 lata funkcjonowania centrum mieliśmy okazję poznać potrzeby naszych klientów i wiemy jak spełnić ich oczekiwania, dlatego obecnie przygotowujemy się do wprowadzenia nowych marek i powiększenia salonów już funkcjonujących. Jestem przekonany, że spokojna i prowadzona z rozwagą rekomercjalizacja obiektu dodatkowo wzmocni silną już pozycję Gemini Park Tarnów w regionie - dodaje Zbigniew Nowak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA