PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gemini Park Tarnów ze wzrostem frekwencji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 lut 2015 12:40

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów, należące do spółki Gemini Holding, odnotowało w mijającym roku sukces frekwencyjny – ponad 50 tys. osób w jeden weekend. W stosunku rok do roku, w 2014 footfall w tarnowskim obiekcie wzrósł o ok. 3 proc.

REKLAMA

Obiekt funkcjonuje od ponad 4 lat. Centrum dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której działa blisko 130 sklepów, punktów usługowych oraz gastronomicznych. Gemini Park Tarnów notuje stały wzrost wyników odwiedzalności, która w ubiegłym roku osiągnęła rekordowy pułap: w pierwszy weekend czerwca 2014 r. padł dotychczasowy rekord frekwencyjny, kiedy to licznik odwiedzin wskazał ponad 50 tys. osób.

- Mocną stroną naszego obiektu jest przede wszystkim silny tenant mix, który pozwala na dokonanie wygodnych zakupów oraz skorzystania z szerokiego wachlarza usług w jednym miejscu i czasie. Nie bez znaczenia jest fakt licznych udogodnień dla naszych klientów, takich jak np. wygodny parking na 1100 miejsc, wzbogacony o inteligentny system nawigacji. Nieustannie dbamy również o to, aby nasi najemcy troszczyli się o wysoką jakość obsługi, a my jako zarządca wyznajemy reguły partnerstwa i zachęcamy naszych najemców do współpracy np. przy wspólnym tworzeniu ciekawych wydarzeń dla naszych klientów. Utrzymując wysokie standardy możemy być pewni, że oferta, którą proponujemy klientom, dorównuje tej, z jaką mogą spotkać się oni w największych miastach w Polsce - mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów.

W ślad za rosnącą odwiedzalnością wzrastają również obroty najemców - w pierwszym półroczu 2014 r. były wyższe o ponad 7 proc. w porównaniu z analogicznym okresem roku 2013, a tendencja ta utrzymała się również w drugim półroczu. Ostatecznie w stosunku rok do roku w 2014 r. wyniki finansowe najemców były wyższe o 8 proc. niż w roku 2013.

W tarnowskim Gemini mieści się niemal 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Tenant mix tworzą tak znane marki, jak: Reserved, Mohito, Cropp, House, a także Big Star, C&A, Empik, CCC, Gino Rossi, Orsay, Stradivarius, hipermarkety Tesco Castorama, Media Markt, a także najemcy z branży gastronomicznej, tacy jak Grycan, KFC czy restauracja Sphinx.

Oprócz zakupów, klienci odwiedzający centrum mogą skorzystać także z usług świadczonych m.in. przez biuro podróży My Travel, salony sieci Play, Plus, Orange, T-Mobile, Fotojoker, Cyfrowy Polsat, kantor wymiany walut Liberty, Pracownię Krawiecką, Pasmanterię, Perfekt Serwis, pralnię ekologiczną Pers i wiele innych. Tenant mix obiektu ciągle poszerza się o nowe brandy - w ubiegłym roku ofertę tarnowskiego Gemini zasiliły m.in. sklep obuwniczy Kornecki, marki modowe m.in. Monnari, Greenpoint, Lavard, Routeman, a także wielobranżowy sklep Tchibo, debiutujący w Tarnowie. Nowi najemcy poszerzyli również ofertę usługową i gastronomiczną - do dyspozycji klientów oddano myjnię samochodowa Auto SPA Tarnów, a w strefie food court otwarto pierwszą w Tarnowie lodziarnię Ice Cafe.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA