PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gemini zadowolone z ostatnich 12 miesięcy. Będą nowe inwestycje

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 gru 2015 16:26

Gemini zadowolone z ostatnich 12 miesięcy. Będą nowe inwestycje Anna Malcharek

Rekordowa odwiedzalność, 5-lecie tarnowskiego obiektu, postępująca komercjalizacja w Bielsku Białej, 23 nowych najemców, 17 przedłużonych umów oraz realizacja planów w kontekście nowoczesnego tyskiego centrum handlowego - tak deweloper Gemini Holding podsumowuje rok 2015.

REKLAMA

- Rok 2015 był owocny - na przełomie maja i czerwca odnotowaliśmy rekordowy wynik ponad 69 tys. odwiedzających w Gemini Park Tarnów, co oznacza poprawę w stosunku do poprzedniego o prawie 2 tys. Ponadto w tarnowskim centrum świętowaliśmy 5-lecie - w tym momencie Gemini Park Tarnów zajmuje pozycję regionalnego lidera handlu i jest licznie odwiedzane zarówno przez mieszkańców miasta, jak i jego okolic. Systematycznie wzrastają również obroty jego najemców. Dowodem na to jest powiększenie lokali sklepów sieci LPP, czy salonu CCC. W tym roku do tarnowskiego centrum handlowego dołączyli nowi najemcy tacy jak: W.Kruk, Sizeer, Coccodrillo, Pako Lorente, Sinsay, Ochnik, Medi-Optyka, bank PKO BP, eSmoking World, Wezyr, Olimp, Itaka, Ryłko czy Kolporter - wylicza Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

- Nasz drugi projekt: Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała, po rozbudowie, która miała miejsce w 2014 roku skupia się na wdrażaniu strategii centrum rodzinnego. Oprócz Parku Radości, obiektu obok centrum handlowego, który oferuje zajęcia rozrywkowo-edukacyjne dla najmłodszych – Gemini Park Bielsko-Biała powiększamy również o najemców z ofertą dziecięcą. Na wiosnę 2015 roku w bielskim Centrum Handlowym otworzył się największy klub fitness w regionie – BeFit, oferujący oprócz standardowych zajęć, treningi dla dzieci pod okiem profesjonalnej kadry. Atrakcyjna lokalizacja i duża odwiedzalność przyciąga nowych najemców. W 2015 roku byli to: Toys R Us (jedyny w regionie), Klub fitness Be Fit, Quiosque, Świat Książki, La Vantil, Komputronik, i Beauty Concept – komentuje A. Malcharek.

- Bardzo dobre wyniki w tym roku dają nam motywację do działań na 2016. A w najbliższym czasie skupimy się przede wszystkim na naszym trzecim projekcie – Gemini Park Tychy. W I kwartale ruszy budowa obiektu, planujemy dalszą komercjalizację i prowadzimy rozmowy w celu sfinalizowania umów z najemcami. Do grona naszych najemców, po Piotrze i Pawle oraz czterech najemcach oferujących usługi dla centrum, dołączą operatorzy foodcourt, drogeria, sklep z odzieżą dla dzieci, multimediami oraz oferujący produkty dla domu - zaznacza dyrektor Gemini.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA