PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Globalne zmiany personalne w CBRE

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 lip 2013 16:55

Globalne zmiany personalne w CBRE

Jak informuje firma CBRE, dr Nick Axford został globalnym dyrektorem Działu Badań Rynku. Dr Axford jest obecnie dyrektorem Działu Badań Rynku na Azję i Pacyfik w CBRE, a nową funkcję obejmie w trybie natychmiastowym.

REKLAMA

W swojej globalnej roli, dr Nick Axford będzie odpowiedzialny za zarządzanie Globalnym Działem Badań Rynku w CBRE, stworzenie strategicznego planu rozwoju oraz dostarczanie klientom firmy raportów dotyczących globalnych trendów na rynku nieruchomości komercyjnych, czytamy w komunikacie.

Dr Raymond Torto zostanie globalnym prezesem Działu Badań Rynku w CBRE i w głównej mierze zajmie się kontaktami z klientami i pracami analitycznymi, w tym publikowaniem raportów o globalnych trendach na rynku nieruchomości oraz wygłaszanie prelekcji podczas spotkań z klientami oraz różnych wydarzeń branżowych.

- Chcemy wzmocnić pozycję CBRE jako globalnego lidera na rynku nieruchomości komercyjnych - powiedział Chris Kirk, prezes ds. administracyjnych (CAO) w CBRE. - Stworzenie nowego stanowiska i powołanie Nicka Axforda to nasze kluczowe kroki do osiągnięcia tego celu. 

Dr Axford posiada 23-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. W latach 1998-2010 kierował Zespołem Badań Rynku na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. Jako długoletni członek Global Research & Consulting Executive Committee w CBRE, miał duży wkład w rozwój i wdrażanie globalnych standardów oraz najlepszych praktyk na platformie badań rynku w CBRE.

Dr Axford jest absolwentem Southampton University, gdzie uzyskał tytuł magistra i doktora. Jest aktywnym członkiem wielu organizacji z sektora nieruchomości komercyjnych, częstym prelegentem podczas najważniejszych konferencji branżowych i ekspertem rynku nieruchomości w mediach.


CBRE to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych (pod względem przychodów za rok 2012), a także jedna z 500 wiodących firm świata według rankingów magazynu Fortune oraz agencji ratingowej Standard & Poor's. CBRE, z siedzibą główną w Los Angeles. Zatrudnia około 37.000 pracowników i obsługuje inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w ponad 300 biurach na całym świecie. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA