PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Napollo zainwestuje w nowe centrum handlowe

  • dlahandlu.pl
  • 11 wrz 2014 14:21

Galeria handlowa realizowana przez Grupę Napollo powstanie w centrum Grodziska Mazowieckiego, przy ul. H. Sienkiewicza, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kultury z kinem.

REKLAMA

Całkowita powierzchni galerii to 9 000 mkw., powierzchnia najmu wynosi 5 100 mkw. Obok operatora spożywczego, salonu RTV AGD oraz marketu drogeryjnego, przewidziane są tu butiki z modą i akcesoriami oraz usługi. Centrum wyposażone będzie w podziemny parking. W sumie w dwupoziomowym centrum znajdzie się 20 lokali.

- Lokalizacje, które nas interesują to przede wszystkim centra miast do 100 tys. mieszkańców oraz miast satelickich wielkich metropolii. Grodzisk Mazowiecki, położony jest ok. 30 km od Warszawy, okala go kilkanaście miejscowości, które zamieszkują osoby zawodowo związane ze stolicą - mówi Katarzyna Rzetecka, dyrektor pionu inwestycji komercyjnych w Grupie Napollo.

- W zasięgu bezpośredniego oddziaływania galerii - dojazd do 5 minut - mieszka ponad 20 tys. osób, czyli 2/3 populacji miasta. Kolejnych 57 tys. osób mieszka w odległości od 5 do 20 minut drogi do centrum - dodaje Katarzyna Rzetecka.

Otwarcie galerii planowane jest na rok 2016. Obecnie rozpoczyna się proces komercjalizacji centrum. Autorem projektu jest AMZ Architekci.

Grupa Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Grupa jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz realizuje galerie handlowe i rozwija format parków handlowych typu convenience pn. Centrum Zakupów.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA