PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Redan uruchamia pierwszy internetowy dyskont odzieżowy

 • Autor: Propertynews.pl
 • 21 maj 2014 15:53

Grupa Redan uruchamia pierwszy internetowy dyskont odzieżowy

Należąca do Grupy Redan, spółka Adesso, właściciel dyskontowej sieci TextilMarket, uruchomiła pierwszy w Polsce internetowy sklep dyskontowy txm24.pl. Nowy kanał dystrybucji zapewni dotarcie z ofertą dyskontową do nowej grupy klientów - preferujących zakupy on-line i mieszkających w miejscowościach, do których stacjonarna sieć TextilMarket jeszcze nie dotarła.

REKLAMA

- Sklep txm24.pl to pierwszy w Polsce sieciowy dyskont odzieżowy z prawdziwego zdarzenia. Dla TextilMarketu - kamień milowy w historii sieci i ogromne wyzwanie dla jej operatora Spółki Adesso. Zmian wymagał system pracy handlowej i magazynowej oraz dostosowanie oferty sieci do reguł obowiązujących w sprzedaży on-line. Jesteśmy jednak pewni, że sprzedaż on-line istotnie poszerzy naszą dotychczasową grupę stałych klientów. Pierwsze wyniki są obiecujące i pokazują, że stworzone mechanizmy oraz kompletność oferty spełniają założone cele. Aktualnie w stałej ofercie mamy ponad 6 tys. artykułów i w krótkim czasie chcemy podwoić tę liczbę - powiedział Lech Przemieniecki, prezes zarządu Adesso SA.

Dyskonty stacjonarne TextilMarket oferują swoim klientom na co dzień wybór odzieży i akcesoriów dla całej rodziny.

W Mysłowicach, gdzie znajduje się magazyn centralny sieci TextilMarket wydzielony został dedykowany obszar magazynowy o powierzchni 1,5 tys. mkw., który umożliwia przechowanie blisko 100 tys. sztuk towaru.

Sklep txm24.pl w dużej mierze wykorzysta infrastrukturę i doświadczenie Grupy Redan wypracowane przez e-sklep prowadzony dla segmentu modowego. Przy budowie strony txm24.pl bazowano na zaawansowanych rozwiązaniach systemowych Unity - funkcjonalności stosowanej na platformie topsecret.pl. Jednak duże zmiany w layoucie powodują, że pomimo wykorzystania tych samych mechanizmów sklep nabrał charakterystycznego dla TextilMarket stylu.

- W najbliższym czasie skoncentrujemy się na udoskonaleniu sklepu txm24.pl. Nasze plany obejmują m.in. rozszerzenie asortymentu o towar outletowy, uruchomienie działań marketingowych, jak pozycjonowanie, Adwords i promocja poprzez gazetki oraz umożliwienie klientom odbioru zamówień w blisko 300 sklepach TextilMarket - dodał Lech Przemieniecki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Ania – txm24.pl 2014-09-23 09:55:01
  Dzień dobry,

  Niestety opinia dotycząca swetra jest nieprawdziwa.

  Polecamy sprawdzić jakość naszej obsługi i towarów :-)
  Teraz -20% na wszystkie swetry - proszę wpisać kod: "aneta" - promocja ważna do końca miesiąca!

  Zapraszamy.

  Ania – txm24.pl
 • Aneta 2014-09-16 15:01:21
  Nie polecam ! Sweter, który zakupiłam w tym sklepie przyszedł potargany. Wykonałam tel gdzie poinformowałam iż odsyłam na ich koszt. Pani obsługująca telefon od klienta internetowego wyraziła zgodę. Przesyłka nie została jednak odebrana i wróciła do mnie. Sweter kosztował 23 zł. a koszt przesyłki w obie str 28 zł. Mam potargany sweter z powrotem i do zapłacenia 28 zł. Można było mnie poinformować, ze nie odbiorą a nie wprowadzać klienta w błąd.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA