PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

GTC: Sprzedaż trzech małych centrów handlowych w Rumunii nie doszła do skutku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 sty 2013 18:56

Globe Trade Centre SA wraz z jednym z międzynarodowych inwestorów prywatnych zdecydowali o anulowaniu transakcji sprzedaży trzech małych centrów handlowych w Rumunii. Decyzja ta wynikła z braku porozumienia dotyczącego finalnych warunków transakcji. GTC analizuje obecnie alternatywne rozwiązania.

REKLAMA

Strony transakcji, która nie doszła do skutku, rozwiązały umowę wiążącą, która obecnie nie ma już żadnych skutków prawnych dla żadnej z nich.

Każda z trzech nieruchomości, będących przedmiotem planowanej transakcji, dysponuje od 10 do 14 tys. mkw. powierzchni do wynajęcia. Centra te położone są w małych i średnich miastach w Rumunii: Buzau, Piatra Neamt oraz Suceava.

GTC przeznaczyła trzy nieruchomości w Rumunii na sprzedaż w wyniku decyzji o skupieniu się wyłącznie na sektorze dużych centrów handlowych. Jest to efekt zmiany warunków rynkowych, stosunkowo wysokich kosztów operacyjnych w przypadku małych centrów, jak również innej struktury ich najemców, która skutkuje brakiem synergii z większymi obiektami handlowymi Grupy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA