PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

GTC z nową umową najmu w Galerii Północnej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 lis 2014 10:56

GTC z nową umową najmu w Galerii Północnej

Globe Trade Centre S.A. podpisała umowę najmu z H&M, czołowym dostawcą odzieży na świecie. Ten znaczący najemca wynajmie ponad 2 100 mkw. powierzchni handlowej w Galerii Północnej w Warszawie.

REKLAMA

Po podpisaniu umowy w Galerii Wilanów, kolejnym flagowym projekcie GTC w Warszawie, szwedzka firma odzieżowa zdecydowała się również otworzyć swój salon w Galerii Północnej, która będzie zlokalizowana na warszawskiej Białołęce.

- Fakt, że tak znaczący gracz zdecydował się na obecność w obu naszych centrach handlowych niezwykle nas cieszy. Jestem przekonany, że podobnie jak w przypadku Galerii Wilanów, również w Galerii Północnej H&M przyczyni się do stworzenia atrakcyjnego dla klientów zestawienia najemców. Chciałbym serdecznie powitać kolejnego najemcę w naszej galerii - powiedział Jacek Wachowicz, członek zarządu GTC.

W przeciągu minionych tygodni deweloper ogłosił podpisanie umów najmu w Galerii Północnej z dwoma innymi kluczowymi dostawcami: Grupą LPP, jedną z najszybciej rozwijających się sieci odzieżowych w Europie, a także z operatorem sieci hipermarketów Carrefour.

- H&M to doskonałe uzupełnienie oferty Galerii Północnej. Mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy, a w szeczgólności Białołęki i jej okolic zasługują na własne centrum handlowe, które zaspokoi ich potrzeby zakupowe i rozrywkowe. Galeria Północna będzie właśnie takim miejscem, a liderzy biznesu dostrzegają to i pragną mieć w tym swój udział - powiedziała Anna Wysocka z JLL, firmy zajmującej się wynajmem powierzchni Galerii Północnej.

- Z zawartych już umów najmu kształtuje się coraz wyraźniej nakreślona oferta Galerii Północnej. Obecność H&M i innych znanych najemców potwierdza, że klienci nowego centrum mogą liczyć na cenione marki i wysoką jakość usług - powiedziała Renata Kusznierska z firmy DTZ, również zaangażowanej w wynajem powierzchni Galerii.

Galeria Północna znajduje się na końcowym etapie prac formalno-prawnych poprzedzających rozpoczęcie budowy. Realizacja inwestycji rozpocznie się niezwłocznie po uzyskaniu pozwolenia na budowę i potrwa ok. 20-22 miesięcy.

Galeria Północna została zaprojektowana przez pracownie architektoniczne APA Wojciechowski i MTZ Architects. Obiekt zaoferuje klientom
ok. 64 tys. mkw. GTC przewiduje uzyskanie dla projektu złotego certyfikatu ekologicznego LEED. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy JLL i DTZ.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA