PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

GTC z nową umową najmu w Galerii Północnej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 24 lis 2014 10:56

GTC z nową umową najmu w Galerii Północnej

Globe Trade Centre S.A. podpisała umowę najmu z H&M, czołowym dostawcą odzieży na świecie. Ten znaczący najemca wynajmie ponad 2 100 mkw. powierzchni handlowej w Galerii Północnej w Warszawie.

REKLAMA

Po podpisaniu umowy w Galerii Wilanów, kolejnym flagowym projekcie GTC w Warszawie, szwedzka firma odzieżowa zdecydowała się również otworzyć swój salon w Galerii Północnej, która będzie zlokalizowana na warszawskiej Białołęce.

- Fakt, że tak znaczący gracz zdecydował się na obecność w obu naszych centrach handlowych niezwykle nas cieszy. Jestem przekonany, że podobnie jak w przypadku Galerii Wilanów, również w Galerii Północnej H&M przyczyni się do stworzenia atrakcyjnego dla klientów zestawienia najemców. Chciałbym serdecznie powitać kolejnego najemcę w naszej galerii - powiedział Jacek Wachowicz, członek zarządu GTC.

W przeciągu minionych tygodni deweloper ogłosił podpisanie umów najmu w Galerii Północnej z dwoma innymi kluczowymi dostawcami: Grupą LPP, jedną z najszybciej rozwijających się sieci odzieżowych w Europie, a także z operatorem sieci hipermarketów Carrefour.

- H&M to doskonałe uzupełnienie oferty Galerii Północnej. Mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy, a w szeczgólności Białołęki i jej okolic zasługują na własne centrum handlowe, które zaspokoi ich potrzeby zakupowe i rozrywkowe. Galeria Północna będzie właśnie takim miejscem, a liderzy biznesu dostrzegają to i pragną mieć w tym swój udział - powiedziała Anna Wysocka z JLL, firmy zajmującej się wynajmem powierzchni Galerii Północnej.

- Z zawartych już umów najmu kształtuje się coraz wyraźniej nakreślona oferta Galerii Północnej. Obecność H&M i innych znanych najemców potwierdza, że klienci nowego centrum mogą liczyć na cenione marki i wysoką jakość usług - powiedziała Renata Kusznierska z firmy DTZ, również zaangażowanej w wynajem powierzchni Galerii.

Galeria Północna znajduje się na końcowym etapie prac formalno-prawnych poprzedzających rozpoczęcie budowy. Realizacja inwestycji rozpocznie się niezwłocznie po uzyskaniu pozwolenia na budowę i potrwa ok. 20-22 miesięcy.

Galeria Północna została zaprojektowana przez pracownie architektoniczne APA Wojciechowski i MTZ Architects. Obiekt zaoferuje klientom
ok. 64 tys. mkw. GTC przewiduje uzyskanie dla projektu złotego certyfikatu ekologicznego LEED. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy JLL i DTZ.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA