PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

H&M stworzy nowe marki

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 wrz 2016 11:02

H&M stworzy nowe marki H&M

Jedna lub dwie zupełnie nowe marki. H&M zamierza zaskoczyć rynek w 2017 roku!

REKLAMA

Firma H&M opublikowała wyniki za 9 miesięcy roku obrachunkowego 2015/2016 (rozpoczętego 1 grudnia 2015 roku).

Sprzedaż brutto wzrosła o 7 proc. w walutach lokalnych. Na poziomie koron szwedzkich wzrost sięgnął 5 proc. Zysk netto wyniósł 16,63 mln koron, przy 20,1 mln koron w ubiegłym roku.

W samym trzecim kwartale sprzedaż wzrosła o 8 proc., a zysk spadł o 600 tys. koron szwedzkich (do 6,3 mln). Powodem jest spadek cen oraz wyższych kosztów zakupu towarów z powodu umocnienia się dolara.

Jak podaje firma, w najbliższym czasie otwartych zostanie 425 nowych sklepów. H&M chce również wejść na trzy nowe rynki jeszcze w tym roku. Sklepy pojawią się w Puerto Rico, na Cyprze oraz w Nowej Zelandii.

Jednocześnie na przyszły rok szykowane są prawdziwe hity. Po pierwsze H&M wejdzie na co najmniej cztery nowe rynki, w tym do Kolumbii, Islandii i Kazachstanu, a także otworzy jedną lub dwie marki. W tym momencie firma nie udziela więcej szczegółów na ten temat.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA