PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hale obok CH Maximus wciąż szukają nabywcy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 wrz 2013 12:43

Hale obok CH Maximus wciąż szukają nabywcy

Postawione w stan upadłości likwidacyjnej przedsiębiorstwo Sybil Development w Nadarzynie, w skład którego wchodzą dwie działki o łącznej powierzchni 200 929 mkw. wraz z posadowionymi na nich dwoma budynkami handlowymi, wystawione zostało na sprzedaż. Za zarządzanie majątkiem przedsiębiorcy odpowiada syndyk Wojciech Makuć.

REKLAMA

Na licytację zostanie wystawione przedsiębiorstwo Sybil Development w Wolicy (gm. Nadarzyn) będące w upadłości likwidacyjnej, z wyłączeniem środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych i w kasie spółki. W skład przedsiębiorstwa wchodzi działka o powierzchni 83 439 mkw. wraz z budynkiem „F" (24 310 mkw.), a także działka o powierzchni 117 490 mkw. wraz z budynkiem „E" (18 369 mkw.). Cena wywoławcza to 69 mln zł.

- Inwestycja wystawiona na sprzedaż znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Maximus, co sprawia, że obiekt jest doskonałym miejscem dla handlu zintegrowanego - mówi syndyk Wojciech Makuć.

- Sybil Development może pełnić funkcję zarówno parku rozrywkowego, Aquaparku, parku przemysłowego, centrum logistycznego, składu, czy magazynu. Pełna infrastruktura, po dokonaniu dodatkowych inwestycji, pozwala również na prowadzenie działalności hotelowo-gastronomicznej, centrum konferencyjno-wystawienniczego czy nawet biur administracji - dodaje W.Makuć.

Sybil Development znajduje się w gminie Nadarzyn, niecałe 25 km od centrum Warszawy. Zespół budynków dysponuje parkingiem na ponad 2000 samochodów. W zasięgu oddziaływania obiektu znajduje się 10 mln mieszkańców.

Termin składania ofert upływa 12 listopada 2013 r.

W skład przedsiębiorstwa Sybil Development wchodzą działki, które wspólnie tworzą jeden teren
o łącznej powierzchni 200 929 mkw. Od wschodu i północy teren jest ogrodzony, od zachodu granicę wytycza rzeka Utrata, od południa teren działki przylega bezpośrednio do terenów działającego Centrum Handlowego Maximus.

O poprzedniej próbie sprzedaży budynków informowaliśmy na początku roku. Cena wywoławcza nieruchomości wynosiła wtedy około 110 mln złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA