PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Helios podpisuje 10-letnie umowy najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 lip 2015 09:14

Helios podpisuje 10-letnie umowy najmu Kino Helios w Płocku

Kina Helios w Galerii Wisła i Galerii Askana będą funkcjonowały o 10 lat dłużej. Umowy dotyczą łącznie 4 tys. mkw. powierzchni.

REKLAMA

 - Umowy między siecią kin Helios a Galerią Wisła oraz Galerią Askana na wynajem 2000 mkw. w każdej z tych lokalizacji zostały przedłużone o kolejne 10 lat – informuje Grzegorz Mroczek, Vice President Caelum Real Estate Asset Management (CREAM), zarządcy Galerii Wisła i Galerii Askana.

Kina będą funkcjonować do 2028 roku.

- Cieszymy się, że nadal będziemy mogli zapewnić mieszkańcom Płocka, Gorzowa oraz całego regionu wokół tych miast, wygodę i przyjemność korzystania z oferty rozrywkowej w naszym kinie – mówi Tomasz Jagiełło, prezes zarządu Helios S.A.

– Kino Helios jest w Płocku w Galerii Wisła i Gorzowie w Galerii Askana od momentu ich otwarcia. Wyniki kin są bardzo zadowalające, co pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość. W skali kraju działamy w wielu miastach jako jedyny multipleks ale doskonale radzimy sobie również w warunkach konkurencyjnych, m.in. w Płocku. Nasza sieć oprócz repertuaru wprowadzającego na bieżąco premiery światowe, to również liczne projekty specjalne dedykowane określonym grupom naszych widzów, tj. Kino Kobiet, Kino Konesera, Nocne Maratony Filmowe czy Poranki dla Dzieci. Dodatkowym atutem kin w Płocku i Gorzowie jest nasz sprawdzony partner – CREAM – z którym współpracujemy od lat i zamierzamy współpracować nadal - dodaje.

Kino Helios w Galerii Wisła w Płocku oraz w Galerii Askana w Gorzowie posiada po 5 klimatyzowanych sal, wyposażonych w sprzęt nagłaśniający i do projekcji, a także ekrany perełkowe Harkness. W fotelach zamontowanych w kinie Helios jednocześnie może zasiąść ponad 1000 widzów. Obydwa kina są scyfryzowane i przystosowane do wyświetlania projekcji trójwymiarowych w technologii Dolby 3D Digital Cinema. Widzowie mogą korzystać ponadto z oferty gastronomicznej baru kinowego oraz miło spędzić czas w kawiarni Helios Cafe.

Należąca do Grupy Agora sieć kin Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie ponad 39 tys. miejsc w 35 kinach, posiadającymi łącznie 185 ekranów oraz funkcjonuje w 32 polskich miastach. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA