PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Helios w Galerii Pomorskiej będzie gotowy pod koniec roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 wrz 2012 10:05

Pod koniec sierpnia zakończyła się główna część prac budowlanych na terenie kina, które powstaje na pierwszym piętrze Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Powierzchnia przyszłego multipleksu została przekazana sieci Helios w celu wykończenia obiektu. Otwarcie kina planowane jest na koniec tego roku.

REKLAMA

Prace konstrukcyjne związane z budową kina na terenie Galerii Pomorskiej rozpoczęły się pod koniec kwietnia. W ciągu czterech miesięcy zbudowanych zostało siedem audytoriów i projektorowni, a także pomieszczenia techniczne oraz pokoje dla pracowników.

29 sierpnia powierzchnia przyszłego kina została przekazana sieci Helios w celu przeprowadzenia prac wykończeniowych. Wykonawcą tej części robót została ponownie firma AMB Group, która prowadziła tę budowę od początku, dotychczas na zlecenie właściciela Galerii Pomorskiej - Resolution Property.

- Bardzo się cieszymy, bo multipleks w Galerii Pomorskiej będzie naszym pierwszym kinem w Bydgoszczy. Dla widzów z miasta i okolic przygotowujemy 7 sal kinowych z 1200 miejscami siedzącymi, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt projekcyjny umożliwiający pokazy w technologii 3D - mówi Tomasz Jagiełło, prezes zarządu Helios SA.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z terminowego zakończenia prac konstrukcyjnych na terenie kina. Cieszy nas również to, że nie zakłóciły one normalnego funkcjonowania Galerii. Wiemy, że zarówno nasi klienci, jak i najemcy z niecierpliwością oczekują na kino Helios, którego otwarcie łączy się z naszymi planami rozbudowy Galerii Pomorskiej w celu wzmocnienia jej oferty - mówi Shane Scott, dyrektor Resolution Property.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA