PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HopStop Sadowa z kolejnym najemcą

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 wrz 2014 15:02

HopStop Sadowa z kolejnym najemcą

Rossmann, największa sieć drogeryjna na polskim rynku, znajdzie się wśród najemców centrum handlowego HopStop Sadowa powstającego w Zamościu.

REKLAMA

HopStop Zamość Sadowa to parterowy obiekt typu street mall o powierzchni 6000 mkw. GLA, zlokalizowany na terenie dawnej bazy PKS. Za inwestycję odpowiada Katharsis Development, spółka, której kluczową działalnością jest realizacja projektów handlowych w formacie convenience.

- Decyzja dotycząca pozwolenia na budowę obiektu HopStop przy ulicy Sadowej jest ostateczna. Zgodnie z naszymi zamierzeniami prace budowlane rozpoczną się na przełomie września i października br. Staramy się, aby klienci zrobili tu pierwsze zakupy w III kwartale 2015 r. - powiedziała Ewa Zurman, dyrektor ds. rozwoju w Katharsis Development.

Sklep marki Rossmann zajmie w centrum handlowym powierzchnię około 400 mkw. Rossmann to trzeci najemca HopStop Zamość Sadowa. Poprzednio spółka Katharsis Development podpisała umowy najmu z sieciami Media Expert i Biedronka, a obecnie finalizuje rozmowy z kolejnymi kluczowymi partnerami.

- Za projektami, które realizujemy stoją analizy świadczące o zapotrzebowaniu na nowe obiekty, w szczególności w mniejszych miastach. - deklaruje Justyna Kojak, koordynator ds. komercjalizacji w Katharsis Development. - Tworzymy ofertę dla klienta z konkretnymi zwyczajami zakupowymi. Odpowiadamy na potrzeby mieszkańców ceniących sobie bliskość, dostępność centrum handlowego, a także jego kompleksowy charakter - dodaje Justyna Kojak.

Długoterminowa strategia Katharsis Development zakłada oddanie do użytku kilkudziesięciu projektów pod wspólnym szyldem HopStop. Obecnie spółka jest aktywna w Zamościu, Siedlcach, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie i Olsztynie. Pierwszy HopStop został otwarty w listopadzie 2013 r. w Radomiu.

  • sobol 2014-09-07 22:57:58
    media expert owszem, ale beidronka dobrze ze będzie. wreszcie jakis konkretny dyskont blisko. Co do Dody to ostatnia reklama była spoko, a ta na ringu średniawka.
  • digdi 2014-09-07 18:40:42
    dobrze że będzie tam media expert, ciekawe jaką promocję zrobią na otwarcie i moze by tak połaczyli to z nowa reklama z dodą, bo wiem że ma byc jakaś współpraca, to i pewnie promocja jaka.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA