PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HopStop w Zamościu odlicza dni do startu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 maj 2016 14:19

HopStop w Zamościu odlicza dni do startu HopStop Zamość

Już za kilka dni otworzy się nowe, zintegrowane centrum handlowo-przesiadkowe HopStop, położone przy ul. Hrubieszowskiej 9 w Zamościu. Jest to kolejna inwestycja zrealizowana przez Katharsis Development.

REKLAMA

Na powierzchni 4 tys. mkw. przygotowano lokale dla następujących najemców: Stokrotka, KIK, Pepco, Neonet, Rossmann, Świat Prasy, Apteka Dyżurna, Piekarnia Jutrzenka, Salon Optyczny „OKO” i inni. Operatorem dworca jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Zamościu  Sp. z o.o. Na terenie ww. centrum będzie operował także przewoźnik taksówkowy Van Taxi.

W ramach inwestycji przebudowano rondo u zbiegu ulic Hrubieszowskiej i Reja oraz wybudowano kolejne rondo u zbiegu ulic Hrubieszowskiej i Gminnej. Wykonano ponad 1 tys. mkw. nowych chodników i ponad 5 tys. mkw. nowego asfaltu. Nowe latarnie uliczne i zieleń to też część inwestycji realizowanej na koszt inwestora centrum HopStop. Budowa obiektu zajęła blisko 10 miesięcy. Otwarcie zaplanowano na 21 maja br.

Katharsis Development to spółka specjalizująca się w projektach handlowych w formacie „convenience”. Kluczowymi elementami dla obiektów pod wspólnym szyldem HopStop są kompleksowa oferta handlowa umożliwiająca sprawną realizację potrzeb konsumenckich, a także dogodna lokalizacja przy głównych szlakach komunikacyjnych. Inwestycje Katharsis Development niejednokrotnie integrują centra handlowe z dworcami PKS lub PKP. Projekty Zintegrowanych Centrów Komunikacyjnych powstaną także w Olsztynie i w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwsze centrum handlowe z czerwonym logo HopStop zostało otwarte w listopadzie 2013 r. w Radomiu. Pozostałe realizowane są obecnie, m.in. w warszawskim Wawrze, w Rembertowie oraz w Siedlcach.

Spółka realizując w Zamościu przy ulicy Hrubieszowskiej 9 ww. inwestycję budowy centrum HopStop, stworzyła w ofertę dla klienta z konkretnymi zwyczajami zakupowymi. Odpowiedziała  na potrzeby mieszkańców Zamościa ceniących sobie bliskość, dostępność centrum, a także jego kompleksowy charakter uzupełniony o funkcje dworca PKS wraz z poczekalnią.

Generalnym wykonawcą centrum jest BETONOX Construction Sopot. Obiektem zarządza Scallier sp. z o.o.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA