PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hygienika ma partnera rozwoju rynku drogerii

  • www.portalspozywczy.pl
  • 18 lis 2013 08:11

Zarząd spółki Hygienika SA zawarł z Innova Investments LLC list intencyjny, którego przedmiotem jest wstępne ustalenie zasad współpracy spółki z Innova mającej na celu dokonanie ewentualnych wspólnych inwestycji w spółki z sektora dystrybucji detalicznej - podała Hygienika w komunikacie.

REKLAMA

Jak wytłumaczono, na podstawie listu intencyjnego Hygienika i Innova zobowiązują się do wzajemnej współpracy przy realizacji ewentualnych wspólnych transakcji, w tym w szczególności do współpracy w zakresie prowadzonych procesów due dilligence.

- W ramach planowanej współpracy spółka i Innova zamierzają założyć spółkę typu joint venture, której celem będzie realizacja planowanych inwestycji, przy czym intencją stron jest, aby kontrybucją Hygienika do nowotworzonej spółki joint venture były przysługujące spółce udziały w Dayli Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, na zasadach i warunkach uzgodnionych przez strony oraz po uzyskaniu ewentualnych wymaganych zgód (w szczególności Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów) - podano.

Zdaniem zarządu Hygieniki rozpoczęcie współpracy z Innova przyczyni się do dalszego rozwoju działalności spółki, w tym ułatwi zwiększenie aktywności spółki i spółek z grupy kapitałowej na rynku sprzedaży detalicznej wyrobów higieny osobistej.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA