PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

II kwartał ratuje wyniki Gino Rossi

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 sie 2013 14:00

Skonsolidowane przychody Grupy Gino Rossi w pierwszym półroczu przekroczyły 100 mln zł i były o ponad 2 proc. wyższe od przychodów Grupy w pierwszym półroczu roku ubiegłego. Firma zanotowała jednak duży spadek zysku netto, kończąc półrocze z zaledwie 95 tys. złotych zysku.

REKLAMA

- Wzrost sprzedaży nie jest duży, jednak warto podkreślić, że szczególnie w pierwszym kwartale niekorzystny wpływ na sprzedaż kolekcji wiosennej miała pogoda. Drugi kwartał był już udany i w miesięcznych raportach, szczególnie za maj i czerwiec, informowaliśmy o dwucyfrowych wzrostach sprzedaży - podali przedstawiciele firmy w oświadczeniu.

W I półroczu Grupa koncentrowała się przede wszystkim na obniżeniu zadłużenia oraz na poprawie rentowności. Według przedstawicieli firmy oba te cele udało się osiągnąć.

- W pełni podtrzymujemy nasza prognozę przychodów i wyniku EBITDA na 2013 rok - podano.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA