PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immochan pokazał wzorcowe praktyki dobrego biznesu

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 13 kwi 2018 18:01

Immochan pokazał wzorcowe praktyki dobrego biznesu fot. mat. pras.

Immochan Polska pośród liderów biznesu społecznie odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju. Dwie praktyki firmy zostali opublikowane w najnowszym raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, wydawanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

REKLAMA

Dzień Zdrowia (Wellness Day) i obchody Dnia Ziemi, to dwie praktyki skierowane do pracowników firmy, jaka jest właścicielem, inwestorem, komercjalizatorem i zarządcą centrów, galerii oraz parków handlowych Auchan, Immochan Polska z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju, które znalazły się w najnowszym raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki". Zgłoszone praktyki realizują następujące Cele Zrównoważonego Rozwoju: Cel 12 – Odpowiedzialna konsumpcja i produkcja oraz Cel 3 – Dobre zdrowie i jakość życia.

Z okazji obchodów Dnia Ziemi 27 kwietnia 2017 roku firma Immochan Polska zorganizowała dla swoich pracowników akcję pod hasłem "Śmieci, odpady i cały z nimi bałagan". Na spotkaniu zostały zaprezentowane proekologiczne rozwiązania, a zaproszeni na spotkanie goście podzielili się z pracownikami praktycznymi zasadami dotyczącymi recyklingu i segregacji odpadów. Omówione zostały także zasady świadomych zakupów oraz ekologicznego trybu życia. Podczas spotkania odbywały się konkursy z zadaniami do wykonania, a zwycięzcy otrzymali nagrody. Przez cały dzień, we współpracy z Fundacją Nasza Ziemia, prowadzono także zbiórkę zużytych telefonów komórkowych. W siedzibie Immochan Polska w Piasecznie wspólnie z PCK firma zorganizowała również zbiórkę ubrań, z której dochód został przeznaczony na organizację posiłków oraz wypoczynku letniego dla dzieci ubogich z województwa mazowieckiego. W obchodach Dnia Ziemi udział wzięło 30% pracowników przedsiębiorstwa. Zebrano również trzy duże kosze ubrań, które przekazano PCK.

Z kolei 26 czerwca 2017 roku pracownicy Immochan Polska uczestniczyli w I edycji Wellness Day mającego na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz dbania o zdrowie. Spotkanie odbyło się w Powsinie pod Warszawą, gdzie w siedmiu strefach dotyczących zdrowia oraz sportu i rekreacji odbyły się m.in. warsztaty z zarządzania stresem, pracownicy mogli skorzystać z badań lekarskich, porad dietetyka i poznać przepisy na zdrowe koktajle. W strefie sportu można było zagrać w piłkę siatkową, pobiegać czy ćwiczyć jogę pod okiem profesjonalnej instruktorki. Z kolei w strefie relaksu każdy mógł odpocząć na leżaku, pograć w gry planszowe, zjeść owoce i skorzystać z masaży Work-Site.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA