PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immochan rośnie w siłę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 wrz 2016 11:25

Immochan rośnie w siłę Auchan Hetmańska

Immochan nie zwalnia. Od września 2016 r. wyłącznym komercjalizatorem kolejnych 15 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan, zlokalizowanych w całej Polsce.

REKLAMA

Ich łączna powierzchnia najmu GLA wynosi ponad 37 tys. mkw., a na terenie obiektów działa 450 butików.

Firma Immochan jest obecna na polskim rynku od 20 lat i jednym z kluczowych obszarów jej działalności jest komercjalizacja centrów handlowych. Już od września Immochan odpowiada za komercjalizację 15 obiektów handlowych z hipermarketem, które zmieniły szyld na Auchan w wyniku integracji Reala z Auchan.

W skład obiektów handlowych oprócz hipermarketu Auchan wchodzi od kilkunastu do kilkudziesięciu butików. W sumie działa w nich 450 sklepów, a łączna powierzchnia najmu GLA obiektów wynosi 37 160 mkw. Przy każdym z nich znajdują się dogodne parkingi dla klientów o łącznej liczbie blisko 11 tys. miejsc.

Obiekty handlowe, które będzie komercjalizować Immochan, mieszczą się w 15 miastach Polski - w Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Grudziądzu, Kielcach, Lubinie, Lublinie, Mysłowicach, Nowym Sączu, Olsztynie, Opolu, Rybniku, Słupsku, Szczecinie, Warszawie oraz we Włocławku.

– Obiekty handlowe, za których komercjalizację odpowiada Immochan, charakteryzują się dobrymi wskaźnikami odwiedzalności i dogodną lokalizacją. Niewątpliwym ich atutem jest obecność hipermarketu Auchan oraz butików o zróżnicowanej ofercie handlowej. Zespół specjalistów z działu komercjalizacji Immochan zadba o to, aby portfolio najemców było jeszcze mocniejsze, a tym samym rosła ich pozycja na rynku – mówi Ada Walentek, dyrektor Komercjalizacji Immochan.

Firma Immochan powstała we Francji w 1976 roku, a oddział w Polsce został otwarty w 1996 roku.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA