PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immochan stawia na remodeling i nowe projekty

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 maj 2016 15:08

Immochan stawia na remodeling i nowe projekty CH Auchan Łomianki, mat. prasowe

620 tys. mkw. łącznej powierzchni handlowej, blisko 1200 lokali w galeriach handlowych, 22 centra handlowe Auchan – to efekt realizowanej przez Immochan strategii biznesowej. Najbliższe miesiące upłyną firmie pod znakiem remodelingu wybranych obiektów i nowych inwestycji.

REKLAMA

Już za dwa lata firma planuje otwarcie kolejnej galerii handlowej Ossów Park. Nowy obiekt handlowy będzie zlokalizowany na pograniczu dwóch warszawskich miejscowości: Kobyłki i Wołomina. Na terenie obiektu o powierzchni GLA 55 tys. mkw. znajdzie się 150 butików i punktów usługowych, hipermarket Auchan, a także rozbudowana strefa rozrywki z miejscem zabaw dla najmłodszych oraz częścią restauracyjną. Obecnie trwa przednajem powierzchni tej galerii handlowej.

- Specjalizujemy się w realizowaniu projektów od zera. Kupujemy grunt, budujemy obiekt, a następnie nim zarządzamy. Bierzemy odpowiedzialność za każdy etap projektu - tak jest we wszystkich krajach, w których działamy. Harmonogram naszych otwarć zależy od kwestii formalnych oraz od rozwoju infrastruktury. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku naszego planowanego projektu w Góraszce, gdzie czekamy na budowę układu drogowego – mówi Laurence Paquet, dyrektor generalna Immochan.

Rozbudowa i zmiana formatu istniejących galerii handlowych

W najbliższym czasie firma przeprowadzi remodeling kilku swoich obiektów. Od kilku miesięcy trwa rozbudowa Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Jej zakończenie jest zaplanowane na styczeń 2017r. W czerwcu rozpocznie się rozbudowa Centrum Handlowego Auchan Hetmańska w Białymstoku. W rozbudowanej części pojawią się nowe, znane marki, m.in. H&M oraz Toys‘R’Us, zmieniona zostanie aranżacja strefy restauracyjnej. Zakończenie projektu planowane jest na pierwszy kwartał 2017 r.

Immochan zapowiada również realizację projektu rozbudowy centrum handlowego w Piasecznie, pod nazwą Galeria Piaseczno.

- Planujemy realizację tego projektu na 2019 rok. Po rozbudowie, na powierzchni GLA 83 tys. mkw. znajdzie się 220 punktów handlowo–usługowych. Na trzecim piętrze galerii planujemy część rozrywkową z dużą strefą restauracyjną i kinem. Zależy nam na tym, aby to miejsce stało się sercem Piaseczna – mówi Laurence Paquet.

Nowa strategia marketingowa

Powstawaniu nowych galerii handlowych i rozbudowie dotychczasowych towarzyszy nowa strategia marketingowa. Zgodnie z jej założeniami, Centra Handlowe Auchan staną się bardziej otwarte na klienta i jego oczekiwania. W centrum handlowym znajdzie on nie tylko kompleksową ofertę handlową, lecz również liczne udogodnienia, w tym bezpłatny dostęp do internetu przez sieć WiFi. Pierwszą galerią handlową, w której zostanie zrealizowana ta strategia, będzie Centrum Handlowe Auchan Gdańsk.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA