PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immofinanz rozwija projekt STOP.SHOP.

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 paź 2012 11:35

Immofinanz rozwija projekt STOP.SHOP.

Immofinanz Group rusza z projektem centrów handlowych STOP.SHOP. w Austrii. Firma przekształci dziewięć swoich istniejących centrów handlowych w tym kraju. W najbliższych latach Grupa planuje dalszy rozwój marki, skupiając się szczególnie na polskim rynku.

REKLAMA

Już pod koniec października austriackie centra zostaną zmodernizowane i wyposażone w charakterystyczny dla tej marki branding.

- Nasza marka STOP.SHOP. już od dziesięciu lat odnosi sukcesy w Europie Środkowo-Wschodniej, dlatego postanowiliśmy wprowadzić ją w Austrii - wyjaśnił Eduard Zehetner, prezes Immofinanz Group. - Centra handlowe tej marki charakteryzują się funkcjonalnością i cieszą się dużym uznaniem klientów, stąd też naszym celem strategicznym jest dalsze wzmocnienie i rozbudowa koncepcji STOP.SHOP., tym razem na terenie Austrii - dodał.

Koncepcja centrów handlowych STOP.SHOP. została opracowana i wprowadzona w Europie Środkowej w 2002 roku. Centra zlokalizowane są w bliskiej odległości od terenów zamieszkiwanych przez od 30 tys. do 150 tys. mieszkańców, w sąsiedztwie hipermarketów, uzupełniając ich ofertę.

Jak podaje firma, proponując takie rozwiązanie, najemcy mogą być pewni stałej częstotliwości odwiedzających.

Po wprowadzeniu centrów handlowych STOP.SHOP. w Austrii, marka będzie posiadała już 43 lokalizacje, w 6 krajach Europy Środkowo-Wschodniej: 9 w Czechach, 10 na Słowacji, 12 na Węgrzech, 1 w Polsce, 2 na Słowenii i 9 w Austrii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA