PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Immofinanz wzywa akcjonariuszy do odrzucenia oferty CA Immo

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 kwi 2015 09:59

Immofinanz wzywa akcjonariuszy do odrzucenia oferty CA Immo Eduard Zehetner

Zarząd Immofinanz AG rekomenduje, aby ​​akcjonariusze nie akceptowali częściowej publicznej oferty w wysokości 2,80 euro za akcję spółki. Według przedstawicieli spółki nie leży ona w interesie wszystkich akcjonariuszy.

REKLAMA

- Oferta ta nie bierze należycie pod uwagę interesów wszystkich akcjonariuszy Immofinanz. W związku z bieżącą działalnością gospodarczą oraz perspektywami Immofinanz, zarząd doszedł do wniosku, że cena oferty na poziomie 2,80 euro za akcję jest nieodpowiednia -  stwierdził  zarząd  Immofinanz.

Opinia ta jest została poparta oświadczeniem (Fairness Opinion) wydanym  przez Victoria Partners.

Ponadto rada nadzorcza Immofinanz przyjmuje i popiera oświadczenie zarządu spółki.

Przedstawiciele zarządu i rady nadzorczej spółki potwierdzili, że nie zaakceptują oferty od CA Immo oraz O1 na zakup posiadanych przez nich akcji.

Oferta CA Immo upływa z dniem 15 kwietnia br. Co ciekawe, 26 marca Immofinanz ogłosił nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy. Spotkanie ma odbyć się 17 kwietnia. Będzie dotyczyło otrzymania akceptacji udziałowców na ofertę publiczną, jaką ogłosiło Immofinanz na przejęcie udziałów w CA Immo. 

Przeczytaj więcej na temat sprawy

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA