PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Innowacyjne technologie w Starym Browarze

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 maj 2015 10:33

Innowacyjne technologie w Starym Browarze Aplikacja Stary Browar, fot. J. Wittchen

Firma Surgebeacon we współpracy z firmą 3R zakończyły pierwszy etap wdrażania technologii iBeacon w Starym Browarze w Poznaniu.

REKLAMA

Efektem wdrożenia pierwszego etapu projektu jest wirtualny przewodnik po znajdujących się w Starym Browarze dziełach sztuki. To wielokrotnie nagradzany, jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie obiektów handlowych, które wycieczki zwiedzają niczym muzeum. Dzięki iBeaconom każdy, kto ma na swoim telefonie bezpłatną aplikację „Stary Browar” podchodząc w pobliże eksponatu otrzyma na smartfon informację na jego temat. Dodatkowo będzie też mógł wziąć udział w quizie, w którym nagrodą jest odwiedzenie niedostępnych miejsc historycznego Starego Browaru.

Firma Surgebeacon już przygotowuje się do wdrożenia w Starym Browarze kolejnego etapu funkcjonalności aplikacji. Łącznie w ramach projektu planowane są cztery etapy.

- Stary Browar to miejsce, które od lat wyznacza trendy technologiczne w swojej branży i niewątpliwie jeszcze długo pozostanie prekursorem wielu nowych, użytecznych i mile zaskakujących klientów rozwiązań. To bez wątpienia zasługa Właściciela i Zarządu, którzy doskonale rozumieją zmieniające się potrzeby dzisiejszego klienta i branży. W kolejnych tygodniach zamierzamy uruchomić tu dwie bardzo przydatne funkcjonalności: nawigację po centrum w czasie rzeczywistym i zapamiętywanie miejsca zaparkowanego samochodu – wyjaśnia Marcin Dąbrowski, jeden z założycieli firmy Surgebeacon.

- Dla stałych użytkowników aplikacji przewidzieliśmy specjalne bonusy i nagrody. Najważniejsze dziś to fakt, że statystyki jasno pokazują, że zdecydowana większość użytkowników aplikacji to użytkownicy z włączonym Bluethoothem. To oznacza, że praktycznie każdy klient może już korzystać z udogodnień jakie niesie technologia iBeacon wraz z aplikacją mobilną Starego Browaru. Jasno pokazuje to, że nie istnieje już żadna bariera ani dla klientów tego typu obiektów, ani dla osób decydujących o wdrożeniach technologii w innych nieruchomościach - dodaje Dąbrowski.

- Od lat udostępniamy przestrzeń Starego Browaru do testowania najnowszych technologii. Możemy śmiało powiedzieć, że przyczyniamy się w ten sposób do ich rozwoju, bo nie wszystko da się przecież przetestować w laboratorium. Bycie częścią procesów, które kształtują naszą przyszłość, daje nam dużo satysfakcji. Już dziś myślimy o tym co będzie jutro, a jutro to omnichanneling w naszych unikalnych, ceglanych przestrzeniach, w pełni wykorzystujący społeczny i komercyjny potencjał internetu. – mówi Magdalena Kowalak, prezes zarządu Starego Browaru.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA