PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Intersport notuje spadek przychodów w 2013 roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 sty 2014 16:28

Narastająco od stycznia do grudnia 2013 roku spółka Intersport osiągnęła przychody netto ze sprzedaży towarów i usług w wysokości prawie 220 mln złotych, czyli o 5,6 proc. mniej w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku.

REKLAMA

Od stycznia do grudnia 2013 roku sieć Intersport Polska S.A. osiągnęła porównywalne obroty w stosunku do ubiegłego roku - z wyłączeniem jednorazowego zdarzenia, czyli dodatkowej sprzedaży licencjonowanych produktów UEFA EURO prowadzonej w roku 2012 na stadionach i strefach kibiców.

W 2012 roku sieć wypracowała obroty na poziomie 233 mln zł z uwzględnieniem dodatkowego, jednorazowego przychodu w wysokości 13,3 mln zł ze sprzedaży licencjonowanych produktów UEFA EURO, która prowadzona była na wydzielonych 30 punktach handlowych zlokalizowanych na stadionach i strefach kibiców.

Wyłączając ww. jednorazowe zdarzenie z roku 2012, sieć osiągnęła w 2013 roku porównywalne obroty jak w roku 2012 (lepiej o 0,1 proc. niż w ubiegłym roku).

W grudniu 2013 roku spółka wypracowała przychody netto ze sprzedaży w wysokości 27,5 mln zł, czyli o 6,8 proc. niższe w stosunku do analogicznego okresu 2012 roku, w którym osiągnęła obrót na poziomie 29,6 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA