PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Intersport przenosi prawa do znaków towarowych

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 mar 2017 12:04

Intersport przenosi prawa do znaków towarowych Intersport

Intersport Polska oraz Intersport International Corporation podpisały umowy licencyjne na marki oraz umowę agencyjną w sprawie zakupów.

REKLAMA

 

Zgodnie z postanowieniami umów, Intersport Polska zakupi od Intersport International Corporation zarejestrowanej w Szwajcarii prawa do używania znaku towarowego Intersport, wyłączność na importowanie i sprzedawanie towarów i usług zarejestrowanych znakami należącymi do IIC, wyłączność do rozwijania sieci Intersport oraz prawa do nabywania towarów oznaczonych nazwą Intersport bezpośrednio od ich producentów.

By umowy weszły w życie, Intersport musi spłacić na rzecz Intersport Deutschland całość zadłużenia. Intersport Polska będzie musiał ponosić opłaty licencyjne i marketingowe.

Przypomnijmy, umowa sublicencyjna na używanie marek z Intersport Deutschland została zawarta w 2005 roku. Obecna umowa została zawarta na 10 lat i będzie automatycznie przedłużana na kolejne, pięcioletnie okresy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Polska Rada Centrów Handlowych

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA