PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Inwestor Bielany Trade Center: To będzie ekspresowa budowa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 sty 2012 09:39

Inwestor Bielany Trade Center: To będzie ekspresowa budowa

Na przełomie marca i kwietnia br. rozpocznie się budowa centrum handlowego Bielany Trade Center w Bielanach Wrocławskich. - To ekspresowa budowa - przez kilka miesięcy na placu budowy będzie jednocześnie pracować kilkuset robotników. Zależy nam na tym, by obiekt był gotowy jak najszybciej. Szacujemy, że prace zakończą się we wrześniu 2012 roku - informuje Łukasz Opałek, leasing manager Bielany Trade Center.

REKLAMA

- Otwarcie dwóch pierwszych części centrum (handel hurtowy, handel detaliczny/outlet) planujemy w październiku, ostatnia - trzecia już część Bielany Trade Center - zostanie otwarta wiosną 2013 roku - wyjaśnia Łukasz Opałek.

Jak informowaliśmy, projekt centrum o łącznej powierzchni 64 tys. mkw. przy ulicach Magazynowej i Handlowej jest już gotowy. W sumie do dyspozycji najemców będzie ponad 700 lokali w dwóch halach: pierwsza o powierzchni 18 390 mkw., znajdująca się w centralnej części działki, w bezpośrednim sąsiedztwie wjazdu na teren inwestycji i druga o powierzchni 45 817 mkw., usytuowana w południowej części terenu.

Całość inwestycji wartej blisko 100 milionów złotych realizuje spółka CHH Bielany Park. Inwestor szacuje, że BTC w ciągu roku będzie odwiedzać nawet 4,5 mln klientów, nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Dlatego centrum będzie promowane także na terenie Czech i Niemiec.

- Dobra lokalizacja oraz położenie przy węźle autostrady A4 umożliwi rozwój firmom, które mogą i chcą prowadzić działalność w tym regionie. Bielany Trade Center to szansa na rozwój przedsiębiorczości i handlu hurtowego, ale także nowe miejsca pracy. Szacujemy, że zatrudnienie w Centrum Handlu Hurtowego może znaleźć nawet 1000 osób - dodaje Opałek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA