PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

IV edycja Property Forum już we wrześniu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 cze 2014 14:39

IV edycja Property Forum już we wrześniu

W dniach 22-23 września 2014 r. w Warszawie, w hotelu Sheraton, odbędzie się IV edycja Property Forum - największej konferencji dotyczącej rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i jednej z największych w regionie CEE.

REKLAMA

Property Forum to trwające dwa dni debaty i spotkania z udziałem ponad tysiąca gości, w tym szefów największych firm i instytucji działających w sektorze nieruchomości komercyjnych, najemców powierzchni komercyjnej, a także przedstawicieli władzy centralnej i władz samorządowych.

Tematyka konferencji dotyczy sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem pozycji, jaką zajmuje Polska.

Do udziału w debatach i dyskusjach zaprosimy właścicieli oraz zarządców spółek inwestujących na rynku centrów handlowych, biurowców, magazynów i hoteli, najemców powierzchni komercyjnych, właścicieli sieci handlowych, szefów największych agencji doradczych, architektów i projektantów, a także producentów urządzeń i materiałów wykończeniowych oraz elementów wyposażenia wnętrz.

Gośćmi będą również samorządowcy, przedstawiciele instytucji finansowych, funduszy inwestycyjnych i inne osoby mające realny wpływ na zmiany w branży nieruchomości komercyjnych.

Aby ułatwić proces budowania relacji pomiędzy uczestnikami Forum, przygotowaliśmy elektroniczny system umawiania spotkań. Ponadto partnerzy wydarzenia będą mieli możliwość korzystania z kameralnych sal konferencyjnych.

Z kolei wieczorna gala rozdania nagród Prime Property Prize, połączona z bankietem, oraz śniadanie dla gości specjalnych Property Forum Warszawa, poprzedzające drugi dzień konferencji, to znakomite okazje do mniej formalnych rozmów o biznesie. 

Już teraz prosimy zarezerwować sobie czas. Rejestracja możliwa będzie już wkrótce.

Więcej o spotkaniu i agenda i konferencji: Property Forum 2014

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA