PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Izba Gospodarki Elektronicznej rośnie w siłę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 lut 2016 09:08

Izba Gospodarki Elektronicznej rośnie w siłę Fot. Fotolia

Kolejne podmioty z branży e-commerce dołączyły do Izby Gospodarki Elektronicznej. W gronie firm zrzeszonych powitano kancelarię Szostek_Bar i Partnerzy, sklep internetowy Radosna Kuchnia, właściciela technologii Myshop.mobi oraz INSIDER specjalizujący się w branży BIG DATA.

REKLAMA

- Szostek_Bar i Partnerzy jest kancelarią specjalizująca się w obsłudze podmiotów z branży IT oraz transakcji e-commerce. Codziennie radzimy sobie z wyzwaniami jakie stawia przed naszymi klientami rozwój nowoczesnych technologii, a niejednokrotnie także brak adekwatnych regulacji prawnych w tym obszarze. Od kilku miesięcy baczniej przyglądaliśmy się dokonaniom Izby Gospodarki Elektronicznej, która stanowi organizację opiniotwórczą w środowiskach związanych z handlem elektronicznym. Zdecydowaliśmy się na partnerstwo w e-Izbie z uwagi na zbieżność zainteresowań biznesowych i naukowych, a przede wszystkim wysoką jakość działań e-Izby. Chcemy wspierać te działania, a nasz zespół złożony z prawników praktyków oraz naukowców z pewnością będzie dużą wartością dodaną do projektów, które możemy wspólnie realizować - tłumaczy prof. n. dr hab. Dariusz Szostek z kancelarii Szostek_Bar i Partnerzy.

- Chcemy nieustannie rozwijać się i świadczyć usługi na wysokim poziomie, dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć do Izby Gospodarki Elektronicznej. Członkostwo umożliwi nam dostęp do najnowszych informacji z branży i specjalistycznych szkoleń, z których z przyjemnością będziemy korzystać. Bezcenna jest też wymiana doświadczeń. - mówi Natalia Wiszniewska ze sklepu internetowego Radosna Kuchnia.

- Branża retail to jedno z najgorętszych miejsc rozwoju cyfrowego biznesu. W procesie zakupowym mobile wyrasta na dominujący kanał inspiracji, informacji oraz sprzedaży. Wierzymy, że wspólnie z Izbą Gospodarki Elektronicznej będziemy podejmować szereg wartościowych inicjatyw na rzecz świadomego i efektywnego wykorzystania możliwości, jakie daje aplikacja MyShop.mobi retailerom.  - informuje Maciej Tygielski, CEO MyShop.mobi

- INSIDER specjalizuje się w personalizacji stron internetowych i aplikacji mobilnych. Jesteśmy obecni na rynkach międzynarodowych, m.in. w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rosji, Turcji i Zjednoczonych Emiratach Arabskich już od 4 lat, a pół roku temu rozpoczęliśmy działalność w Polsce. Niebawem otworzymy biuro w Chinach. Ofertę kierujemy przede wszystkim do branży e‑commerce oraz wydawnictw, dlatego dołączenie do Izby Gospodarki Elektronicznej było decyzją naturalną, wynikającą z profilu naszej działalności. Dostęp do najnowszych raportów branżowych, informacji o rozwoju i trendach w branży e-gospodarki to ogromna wartość dodana z bycia Członkiem e-Izby. Ta wiedza stanowi doskonałą bazę do dalszego rozwoju firmy i pozwala nam działać bardziej efektywnie na rynku lokalnym. Chcemy aktywnie uczestniczyć w działaniach e-Izby oraz dzielić się własnym, różnorodnych doświadczeniem. - wyjaśnia Przemysław Mirowski, Sales and Business Development Manager CEE w Insider.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA