PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

J. Fryderyk dołącza do najemców Gemini Park Bielsko-Biała

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 gru 2014 10:41

Do grona najemców Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała dołączył kolejny najemca z segmentu modowego – polski brand J. Fryderyk.

REKLAMA

J. Fryderyk to młoda marka na polskim rynku, która oferuje asortyment eleganckiej odzieży męskiej. Firma wszystkie swoje kolekcje projektuje i wyszywa wyłącznie w Polsce, u rodzimych przedsiębiorców. J. Fryderyk rozpoczęła ekspansję w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała.

- Czynnikiem jaki zadecydował o lokalizacji salonu w bielskim Gemini jest przede wszystkim to, że nasza firma powstała i tworzy w Bielsku Białej. Nadrzędna wartością marki J. Fryderyk jest kreowanie nowego sposobu wartościowania produktów i usług w branży odzieżowej. Jako marka z prawdziwie polskimi korzeniami pragniemy promować produkty i inicjatywy, które wspierają krajowych przedsiębiorców - mówi Patrycja Wojtak, brand manager marki J. Fryderyk.

- Otwarcie salonu to konsekwencja dynamicznego rozwoju naszej sieci sprzedaży w regularnych galeriach handlowych. Nasze salony funkcjonują na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego oraz małopolskiego. Fakt, iż jesteśmy obecni w topowych centrach handlowych najlepiej świadczy o osiągniętym już poziomie zaawansowania, bogatym know-how oraz o wspaniałych perspektywach rozwoju - podsumowuje P. Wojtak.

Marka J. Fryderyk rozpoczęła również aktywną współpracę z zarządcą obiektu i wspiera działania prowadzone wspólnie z dwoma bielskimi klubami piłki siatkowej - BBTS i BKS Aluprof Bielsko-Biała.

- Gemini Park Bielsko-Biała jakiś czas temu podpisało umowę partnerską z bielskimi klubami siatkarskimi. Po tym, jak w naszym obiekcie odbyły się prezentacje obu drużyn, prezes firmy J. Fryderyk - pani Monika Jaskólska zaproponowała, aby sportowcy z BBTS zaprezentowali się w ubraniach z kolekcji marki. Taka współpraca została nawiązana i ponieważ zarówno klub, jak i marka są z niej zadowolone, będzie ona również kontynuowana z siatkarkami BKS Aluprof - mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

- Odbyła się również sesja fotograficzna do noworocznego kalendarza z wizerunkami obu drużyn, która miała miejsce w Gemini Park, m.in. właśnie w salonie J. Fryderyk. Marka została również partnerem obu drużyn i ma możliwość promowania się podczas meczów. Cieszymy się, że z naszymi najemcami łączą nas nie tylko kwestie formalne, wynikające z podpisanej umowy, ale również ciekawe kontakty i współpraca marketingowa, owocna dla wielu stron oraz w swoim efekcie atrakcyjna również dla naszych klientów - podsumowuje K. Brączek.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA