PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jaguar wykupił obligacje

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 lip 2016 14:51

Jaguar wykupił obligacje Fot. Fotolia

Grupa Jaguar, zajmująca się obrotem nieruchomościami, budową domów oraz rewitalizacją kamienic, przeprowadziła terminowy wykup 30 proc. obligacji serii C.

REKLAMA

Emitent dokonał terminowego wykupu 30 proc. obligacji serii C zgodnie z warunkami emisji oraz jej harmonogramem. W grudniu ub. roku Grupa Jaguar S.A. wykupiła w terminie 20 proc.  obligacji tej serii. Spółka wypłaciła także terminowo odsetki od obligacji serii C, E oraz F. Z przeprowadzonej w grudniu 2014 r. emisji obligacji serii C Emitent pozyskał łącznie blisko 2,7 mln zł. 

- Pozyskane środki z emisji obligacji serii C były wykorzystane do realizacji naszego pierwszego projektu rewitalizacyjnego. Z perspektywy ostatnich zmian związanych z handlem ziemią rolną widzimy, że nasza decyzja o wejściu w ten segment rynku była ze wszech miar słuszna. To właśnie dzięki rozszerzeniu naszej działalności o remonty modernistycznych kamienic Spółka ma się dobrze i zamierza dalej rozwijać się w tym kierunku - mówi Jacek Wieczorkowski, członek zarządu spółki Grupa Jaguar.

Spółka realizuje aktualnie kilka projektów inwestycyjnych w zakresie nieruchomości, m.in. w kompleksie działek budowlanych Zdradzie, Odargowie oraz w Sznurkach. 

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA