PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jak miasta inspirują centra handlowe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 kwi 2016 16:21

Jak miasta inspirują centra handlowe fot. Fotolia

Łódź według inwestorów to miasto możliwości. Powstawanie nowych inwestycji jest silnym katalizatorem do zmian. Czy dynamiczny rozwój miasta wpływa na ofertę centrów handlowych? Czy galerie są gotowe, by sprostać oczekiwaniom wymagającego klienta?

REKLAMA

Śródmieście to dzielnica Łodzi, w której dominują biurowce i budynki mieszkalne, a co za tym idzie zmienia się profil klienta. Spodziewa się on szybkich usług, wygodnych zakupów, parkingu oraz przyjaznego miejsca na lunch.

Na zmiany zachodzące na rynku lokalnym dynamicznie zareagowała Galeria Łódzka. Centrum handlowe znajduje się w prestiżowym sąsiedztwie m.in. Łódzkiej Strefy Ekonomicznej, Centrum Biznesu, międzynarodowych korporacji, Śródmiejskiej Dzielnicy Mieszkaniowej „Manhattan”, czy nowo powstałych apartamentowców Ilumino. Do tego należy dodać bazę renomowanych hoteli. Położenie obiektu przy kluczowej arterii miasta umożliwia sprawny dojazd środkami, zarówno komunikacji prywatnej, jak i publicznej. W odpowiedzi na potrzeby „nowego konsumenta” rozszerzona została nie tylko oferta modowa, ale również gastronomiczna.

- Galeria Łódzka jest miejscem spotkań klientów biznesowych, szczególnie w godzinach lunchowych. Dlatego stawiamy zarówno na dobór najemców w strefie food court, jaki na niezależne lokale z obsługą kelnerską. Nowością jest relokacja marki Sphinx na poziomie -1. Dzięki temu restauracja uzyska możliwość otwarcia ogródka zewnętrznego na placu przy ul. Orlej. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się w okresie wiosenno-letnim – mówi Beata Stefańska, dyrektor Centrum.

Wraz ze zmieniającym się otoczeniem, rośnie „apetyt” na nowe rozwiązania. Rynek musi dynamicznie reagować, dlatego Galeria Łódzka nieustannie poszerza swoją ofertę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA