PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jak pracę połączyć z pasją? LPP już wie

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 06 lis 2017 14:16

Możliwość rozwijania swoich pasji to dziś istotny czynnik przy wyborze zatrudnienia. Pracodawcy dostosowują tzw. pakiety socjalne i dodatkowe świadczenia do oczekiwań kandydatów. Dla pracowników LPP, którego większość stanowi pokolenie Y, ważny jest zdrowy tryb życia – w czasie wolnym wiele osób wybiera aktywny wypoczynek, a szczególną popularnością w firmie cieszy się jazda na rowerze. LPP aktywnie wspiera pasje swoich pracowników przeznaczając na nie w br. już ponad 250 tys. zł.

REKLAMA

Od 2016 w firmie działa drużyna LPP Team, do której należy dziś już prawie 150 pasjonatów sportu. Najpierw powstała drużyna biegowa, potem sekcja rowerowa, a w br. zaktywizowała się grupa miłośników triathlonu. Ale to nie wszystko. Pracownicy LPP od wiosny tego roku mogą korzystać z… rowerów służbowych do jazdy między czterema różnymi lokalizacjami centrali w Gdańsku.

Dodatkowo, dla fanów dwóch kółek odbywają się w sezonie regularne, bezpłatne przeglądy serwisowe. Łącznie w tym roku na wspieranie zdrowego trybu życia swoich pracowników LPP przeznaczyło już ponad 250 tys. złotych. To sporo, biorąc pod uwagę liczbę pracowników Centrali – obecnie pracuje w niej ponad 2100 osób.

Jedną z najaktywniejszych rowerzystek w LPP Team jest Krystyna Piechowicz, na co dzień specjalistka ds. rozliczeń. Rekreacyjna jazda na rowerze jest jej pasją – w tym sezonie pokonała na dwóch kółkach prawie 2 700 km. - Bardzo podoba mi się element integracji jaki towarzyszy pracownikom, od kiedy firma LPP zdecydowała się wspierać nas w tej dyscyplinie. A możliwość dokonania przeglądu czy drobnej naprawy w miejscu pracy, pozwala mi bez troski o wszelkie nieprzewidziane usterki planować kolejne trasy – opowiada Krystyna Piechowicz.

Ambitnych fanów sportu jest w firmie wielu, a pasja tych najaktywniejszych motywuje resztę zespołu. Z najbardziej zaangażowanymi osobami LPP zawiera umowy sponsorskie, w ramach których pokrywa koszty pakietów startowych, funduje odzież sportową oraz dofinansowuje profesjonalny sprzęt. Na liście dotychczasowych zakupów funduszu znajduje się wyposażenie, takie jak rowery szosowe, kaski, buty kolarskie, pianki triathlonowe czy osobiście zaprojektowane przez projektanta jednej z marek odzieżowych LPP całoroczny zestaw strojów sportowych. Na koncie LPP Team są już pierwsze zwycięstwa – zarówno indywidualne jak i drużynowe.

Wsparcie ze strony LPP pozwala spełnić marzenia pracowników o uczestnictwie w zawodach, sprawdzić siebie i pobić życiowe rekordy. Dzięki funduszowi członkowie LPP Team cyklicznie startują w imprezach biegowych odbywających się w Gdańsku i Krakowie. Są to między innymi maratony uliczne, biegi na orientację oraz górskie. Dodatkowo firma posiada aktywną grupę osób startującą w zawodach i rajdach rowerowych w dwóch sekcjach: MTB i szosowej.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIESPRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA