PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jedenasta Dekada otwiera podwoje

  • Autor: propertynews.pl
  • 31 mar 2017 07:59

Jedenasta Dekada otwiera podwoje Dekada Ciechanów

Dekada Ciechanów, jedenasty obiekt należący do sieci centrów handlowych realizowanych przez spółkę Dekada, zostanie otwarta 31 marca 2017 r. To zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne, łączące pasaż handlowy z dworcem autobusowym Mobilis Group PKS Ciechanów.

REKLAMA

Dekada Ciechanów będzie pełnić funkcję węzła komunikacyjnego i parku handlowego. Obiekt zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii miasta, ul. Sienkiewicza. W zasięgu oddziaływania centrum do 20 minut jazdy samochodem znajduje się 90 tys. osób. Za zarządzanie częścią komercyjną odpowiada spółka Dekada, natomiast częścią dworcową – Mobilis Group.

– Dekada Ciechanów to centrum typu convenience shopping center, czyli centrum „wygodne” - przeznaczone do szybkich, codziennych zakupów, które można zrobić przy okazji, po drodze z pracy albo ze szkoły – mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada. Dzięki integracji centrum z dworcem autobusowym z oferty handlowej skorzystają nie tylko mieszkańcy Ciechanowa i okolic, ale również przyjezdni, co pokazuje, że połączenie handlu z transportem jest dogodnym rozwiązaniem. Możliwość dokonania zakupów w oczekiwaniu na autobus to duży komfort dla pasażerów  – dodaje A. Walczak.

- Dworzec PKS połączony z pasażem handlowym to dogodne dla mieszkańców rozwiązanie, które sprawdziło się już w wielu miastach. Dlatego wspólnie ze spółką Dekada zdecydowaliśmy się na stworzenie takiego obiektu. Ciechanów jest ważnym punktem na regionalnej i lokalnej mapie przewozów. Cieszę się, że do użytku oddajemy tak nowoczesny i funkcjonalny obiekt. W ten sposób tworzymy w Ciechanowie zróżnicowaną tkankę miejską, przyjazną dla społeczności lokalnej, która przez lata będzie dobrze służyć pasażerom – mówi Paweł Natkowski, prezes zarządu PKS Ciechanów.

Projekt Dekady Ciechanów został opracowany z myślą o stworzeniu przyjaznej i wygodnej przestrzeni publicznej, integrującej handel oraz transport. Wejścia do poszczególnych sklepów dostępne są z poziomu ulicy. Osobne wejście, zlokalizowane od strony wiat przystankowych, posiada także Dworzec Autobusowy Mobilis Group PKS Ciechanów, co ułatwi przemieszczanie się pasażerów. W pomieszczeniach dworcowych, o powierzchni blisko 85 mkw., znajdują się m.in. poczekalnia dla pasażerów oraz kasy biletowe.

Dekada Ciechanów to kolejna inwestycja należąca do sieci kilkunastu obiektów handlowych typu convenience shopping center. Projekt centrum w Ciechanowie wykonały biura architektoniczne Air Projekt i Atelier, a generalnym wykonawcą robót była firma eRSbet. Za komercjalizację obiektów sieci Dekada odpowiada BOIG Property Consulting. Projekt dworca autobusowego Mobilis Group PKS Ciechanów, wraz z aranżacją wiat przystankowych, przygotowany został przez pracownię architektoniczną Air Projekt. Projekt wnętrza dworca wykonał architekt Piotr Klecan.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA