PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jeronimo Martins chce otwierać rocznie 20-40 drogerii Hebe w Polsce

  • www.portalspozywczy.pl
  • 08 sty 2014 14:47

Jeronimo Martins chce otwierać rocznie 20-40 drogerii Hebe w Polsce

Jeronimo Martins planuje w ciągu najbliższych pięciu lat otwierać w Polsce ok.20-40 drogerii Hebe rocznie. Inwestycje w te otwarcia nie będą znaczące przy całej skali inwestycji, jakich grupa rokrocznie dokonuje w Polsce rozwijając swój drugi flagowy koncept sklepy Biedronka - mówi w wywiadzie dla serwisu portalspozywczy.pl Nuno Sereno, dyrektor finansowy i członek zarządu Jeronimo Martins Polska.

REKLAMA

- Obecnie mamy około 80 drogerii Hebe w Polsce (...) Co do Hebe to nadal inwestujemy w ten koncept. Nie ujawnialiśmy naszych planów co do tego ile sklepów Hebe planujemy otwierać rocznie, ale chcemy mieć coraz więcej drogerii Hebe - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Sereno.

- Mogę ujawnić, że na pewno będzie to między 20 a 40 sklepów rocznie w ciągu najbliższych pięciu lat - dodaje.

- Przy otwieraniu 20-40 sklepów Hebe rocznie to nie są duże kwoty - mówi Sereno pytany jak duże będą inwestycje w otwarcia drogerii Hebe.

Sereno pytany o koszt uruchomienia jednego sklepu Hebe odpowiada: - Nie mogę na razie tego ujawniać, ponieważ w tej chwili jesteśmy bardziej kupieni na sklepach rentownych i właściwie można tu mówić jedynie o kosztach przebudowy i dekoracji sklepów.

Na razie z konceptem Hebe Jeronimo Martins koncentruje się na dużych miastach.

- W tej chwili jesteśmy mocno skoncentrowani na dużych miastach, a także przy drogach szybkiego ruchu w mniejszych miastach, ponieważ jest to koncept, który jest związany z dużym ruchem, dlatego otwieramy dużo sklepów przy ulicach mocno uczęszczanych i centrach handlowych. To jest nasz główny cel - mówi Sereno.

Jeronimo Martins jest optymistycznie nastawiony co do przyszłości drogerii Hebe w Polsce.

- Jeśli chodzi o drogerie Hebe, to w tej chwili optymalizujemy ten koncept, ponieważ jest to koncept dla kobiet i obecnie ok. 95 proc. naszych klientów to kobiety. Wzrosty w naszych programach lojalnościowych są bardzo silne i dają nam optymizm i przekonanie, że powinniśmy nadal rozwijać ten koncept Hebe - mówi Sereno.

- Zbieramy i otrzymujemy wypowiedzi i oceny od naszych klientów co jeszcze powinniśmy dostarczać polskim kobietom i jakie są ich życzenia w takich kwestiach jak np. produkty do upiększanie twarzy czy produkty do pielęgnacji - dodaje.

Działalność Jeronimo Martins w Polsce to ponad 2100 sklepów Biedronka zlokalizowanych w około 800 miejscowościach oraz sieć ok. 100 drogerii Hebe. To także kilkanaście biur i centrów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Jeronimo Martins zatrudnia w Polsce ok. 40.000 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA