PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jerzy Mazgaj inwestuje w znaną spółkę odzieżową

  • dlahandlu.pl
  • 18 maj 2017 16:58

Jerzy Mazgaj inwestuje w znaną spółkę odzieżową Jerzy Mazgaj

Vistula Group podała, że 18 maja Jerzy Mazgaj, przewodniczący rady nadzorczej spółki, zawiadomił firmę, że w wyniku nabycia przez niego akcji zwiększył stan posiadania akcji Vistuli powyżej 5 proc. głosów na Walnym Zgromadzeniu.

REKLAMA

Przed nabyciem akcji w transakcjach, o których mowa powyżej Jerzy Mazgaj posiadał 8.920.667 akcji, co stanowiło 4,98 proc. kapitału zakładowego i był uprawniony do 8.920.667 głosów na Walnym Zgromadzeniu, co stanowiło 4,98 proc. ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu spółki.

W wyniku przeprowadzonych transakcji, na dzień zawiadomienia Jerzy Mazgaj posiada 9.075.667 akcji, co stanowi 5,06 proc. kapitału zakładowego Spółki i jest uprawniony do 9.075.667 głosów na Walnym Zgromadzeniu, co stanowi 5,06 proc. ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA