PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jerzy Mazgaj inwestuje w znaną spółkę odzieżową

  • dlahandlu.pl
  • 18 maj 2017 16:58

Jerzy Mazgaj inwestuje w znaną spółkę odzieżową Jerzy Mazgaj

Vistula Group podała, że 18 maja Jerzy Mazgaj, przewodniczący rady nadzorczej spółki, zawiadomił firmę, że w wyniku nabycia przez niego akcji zwiększył stan posiadania akcji Vistuli powyżej 5 proc. głosów na Walnym Zgromadzeniu.

REKLAMA

Przed nabyciem akcji w transakcjach, o których mowa powyżej Jerzy Mazgaj posiadał 8.920.667 akcji, co stanowiło 4,98 proc. kapitału zakładowego i był uprawniony do 8.920.667 głosów na Walnym Zgromadzeniu, co stanowiło 4,98 proc. ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu spółki.

W wyniku przeprowadzonych transakcji, na dzień zawiadomienia Jerzy Mazgaj posiada 9.075.667 akcji, co stanowi 5,06 proc. kapitału zakładowego Spółki i jest uprawniony do 9.075.667 głosów na Walnym Zgromadzeniu, co stanowi 5,06 proc. ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA