PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jerzy Mazgaj negatywnie o wyniku wyborów

  • Autor: Puls Biznesu
  • 25 maj 2015 11:51

Fatalny dla przedsiębiorców - tak wynik wyborów ocenia Jerzy Mazgaj - czytamy na portalu pb.pl

REKLAMA

- Mam trzy miesiące, żeby przygotować dla siebie rezydencję w Monako. W Polsce zadziała kula śniegowa – na jesieni wygra PiS, a ja nie chcę żyć w IV RP - mówi  w rozmowie z pb.pl Jerzy Mazgaj.

Właściciel sieci delikatesów mówi, że przedsiębiorca, nie może stresować się tym, że o 6 rano zapukają do niego służby, a niestety to całkiem prawdopodobne.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • eve 2015-05-25 12:37:23
    Jak jest złodziejem, to powinien sie bać. No risk no fun.
  • kara 2015-05-25 12:38:37
    debil
  • CCIM11061 2015-05-25 13:54:21
    Może skorzystać z rady pani Komorowskiej ! : \" emigracja jest szansą ! \"----- Panie Mazgaj pakuj się do pendolino . Kierunek ? Jest jeden ! KOŁYMA !
  • Kasia 2015-05-25 15:23:32
    Co wy dzieci, wiecie? Emigracja, była jest i będzie szansą. Także dla was, pseudozbuntowanych, ale przecież łatwiej siedzieć u mamy i psioczyć na Polskę. Złodziej? Każdy kto nie chce państwa wyznaniowego i rozdawnictwa (żeby wygrać wybory i zostawić syf następcom, bo przecież dwie kadencje nie wchodzą w grę) - jest złodziejem?!
  • Bodzio 2015-05-25 18:31:44
    Panie Jerzy Mazgaj już nie kupię nic w sieci sklepów Almy i to samo poradzę wszystkim znajomym !!!!! Kraków ma w dup... pańskie sklepy !!!!!
  • Bodzio 2015-05-25 18:59:09
    Jan Wejchert, Roman Karkosik, Leszek Czarnecki, Zbigniew Niemczycki, Jerzy Starak, Ireneusz Sekuła, Henryk Kulczyk, Kazimierz Pazgan. Wspólnym mianownikiem dla tych nazwisk jest nie tylko to, że byli lub są wielkimi rekinami biznesu. To również znajdujące się w Instytucie Pamięci Narodowej dokumenty, według których zostali oni zarejestrowani jako tajni współpracownicy służb specjalnych PRL‑u
  • jam 2015-05-26 09:35:04
    Żałosny typ, szkoda, no ale jak się z władzą piło wódkę i miało przywileje to strach zagląda w oczy.
  • 24.05.2015 2015-05-26 09:49:05
    Polacy z głodu nie zginą, jak ubecy pojadą do Manco, Londynu czy na Seszele. Zdemoralizowane i kosmopolityczne bractwo nie jest nam do niczego potrzebne, a jego zniknięcie pozwoli na uwolnienie rynku od patologii. Dotyczy to zreszą także innych sektorów gospodarki, w tym fiansowego i medialnego. A młodym Polakom przywróci nadzieję na mozłiwość realizacji swoich marzeń i planów w swoim kraju.
  • Szybki 2015-05-26 18:03:48
    Ty Mazgaju!
  • zniesmaczona 2015-05-27 12:22:32
    Property news niech lepiej zajmie się nieruchomościami. Co to za news w ogóle?!