PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jest wstępna zgoda na rozbudowę CH Galaxy

  • Autor: gs24.pl
  • 09 paź 2013 08:04

Radni ze szczecińskiej komisji budownictwa wydali zgodę na zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego umożliwiającego rozbudowę CH Galaxy - podaje gs24.pl. Po raz trzeci o przyszłości projektu zadecydują radni na sesji rady miasta, która odbędzie się 14. października.

REKLAMA

Projekt zmian został przyjęty większością 5 głosów za do 3 głosów przeciw i 2 wstrzymujących się. Co ciekawe, radnymi wstrzymującymi się od wydania decyzji byli członkowie PO, której głosy mają z kolei rozstrzygnąć poniedziałkowe głosowanie. Za umożliwieniem rozbudowy centrum handlowego jest lokalny oddział SLD. Przeciwne stanowisko zajmują członkowie PiS.

Radni z ramienia PO w tym momencie nie określili opcji, na którą zagłosują. Według przewodniczącego klubu PO będą prawdopodobnie przeciwni zmianie planu. Przyczyną takiej decyzji nie jest jednak sama rozbudowa, ale fakt ujawnienia w październiku pisma Miejskiej Komisji Urbanistyczno-Architektoniczej. Architekci już w kwietniu przedstawili swoje zdanie na temat procesu przygotowania nowego planu zagospodarowania przestrzennego, o czym nie poinformował prezyfent miasta.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA