PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JR Holding potwierdza chęć wypłaty zaliczki

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 lip 2016 12:16

JR Holding potwierdza chęć wypłaty zaliczki Galeria Ramzes

JR Holding, spółka notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r., planuje wypłatę zaliczki na dywidendę za 2016 r. w wysokości od 0,04 zł do 0,15 zł na 1 akcję. Środki przeznaczone na ten cel będą pochodziły ze sprzedaży Galerii Handlowej Ramzes w Zielonej Górze.

REKLAMA

Spółka zależna Centrum Market Zielona Góra, w której JR H0lding posiada 97,4 proc. udziałów, sfinalizowała transakcję sprzedaży Galerii Handlowej Ramzes w Zielonej Górze za łączną kwotę 14,76 mln zł brutto i otrzymała już środki pieniężne na rachunek bankowy.

Zgodnie z przyjętymi założeniami Strategii Rozwoju Emitenta w zakresie polityki dywidendowej, jego zarząd wystąpi na najbliższym posiedzeniu rady nadzorczej o rekomendację na wypłatę dla akcjonariuszy zaliczki na dywidendę za 2016 r w wysokości od 0,04 zł do 0,15 zł na 1 akcję.

Zarząd Spółki podejmie stosowne działania mające na celu zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy, któremu przedstawiony zostanie projekt zmiany statutu dający uprawnienie zarządowi do wypłaty akcjonariuszom zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy.

- Dzięki finalizacji przez naszą spółkę zależną Centrum Market Zielona Góra transakcji sprzedaży Galerii Handlowej Ramzes zlokalizowanej w Zielonej Górze i uzyskaniu przez nią środków z tego tytułu będziemy mogli realizować nasze plany w zakresie polityki dywidendowej. Dzielenie się wypracowanym zyskiem z Akcjonariuszami jest dla nas bardzo istotnym aspektem. Chcemy umacniać pozytywny wizerunek JR Holding wśród inwestorów. Wierzę, że podejmowane działania przyczynią się także do dalszego zwiększania wartości rynkowej spółki - komentuje January Ciszewski, prezes zarządu spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA