PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JR Holding utrzymuje przychody i optymalizuje zestaw najemców

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 lip 2016 14:47

JR Holding utrzymuje przychody i optymalizuje zestaw najemców Galeria Ramzes, własność JR Holding

Firma JR Holding w czerwcu br. osiągnęła ponad 400 tys. przychodów netto. Oznacza to realizację założeń strategii rozwoju.

REKLAMA

W czerwcu 2015 r. przychody netto ze sprzedaży całej Grupy Kapitałowej JR Holding wynosiły 408 tys. zł. Po sześciu miesiącach 2016 r. wartość skonsolidowanych przychodów netto ze sprzedaży Spółki z wynajmu posiadanych powierzchni w nieruchomościach komercyjnych sięgnęła blisko 2,5 mln zł wobec 2,4 mln zł w analogicznym okresie ub. roku. Utrzymanie wzrostu osiąganych przychodów w ujęciu rdr. jest efektem realizowania skutecznej polityki w zakresie zarządzania powierzchniami w nieruchomościach należących do spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej JR Holding.

- Czerwiec był kolejnym miesiącem, w którym udało nam się podtrzymać pozytywny trend zwiększania przychodów z tytułu wynajmu posiadanych przez nas nieruchomości komercyjnych. Konsekwentnie optymalizujemy strukturę najemców w naszych obiektach, co przekłada się na widoczny wzrost przychodów. Nasze kolejne projekty inwestycyjne także będą idealnie wpisywały się w przyjętą strategię rozwoju Spółki - mówi January Ciszewski, prezes zarządu spółki.

Emitent założył spółkę zależną Palabra, w której posiada 100 proc. udziałów w kapitale zakładowym. Jest to spółka celowa powołana w celu nabycia nieruchomości w Sosnowcu przy ul. Mieroszewskich, co jest zgodne ze strategią rozwoju. Emitent finalizuje także z partnerami umowę spółki, która będzie utworzona w ramach realizowanego projektu deweloperskiego w Słomnikach. Rozpoczynają się już natomiast prace koncepcyjno-projektowe nad planowaną budową osiedla mieszkaniowego.

JR Holding rozwija także swoje najnowsze przedsięwzięcie biznesowe - spółkę StepCloser, która zajmuje się promocją i rozbudową programu kart StepCloser. Podmiot ten zatrudnił już handlowców w największych miastach Polski, a ich zadaniem jest pozyskiwanie nowych partnerów dla Programu StepCloser Card. Spółka przygotowuje również aplikacje mobilne dla Partnerów Programu i dla jego użytkowników oraz pracuje nad nową odsłoną swojego portalu. 

- Utworzenie spółki zależnej Palabra oraz planowany zakup nieruchomości w Sosnowcu jest zgodne z założeniami naszej strategii rozwoju i powinno pozwolić na dalsze zwiększanie wartości Grupy Kapitałowej. Spółka StepCloser wchodzi obecnie w fazę bardzo dynamicznego rozwoju i zaczyna realizację swoich planów inwestycyjnych oraz promocyjnych. Wiążemy z tym projektem olbrzymie nadzieje - ocenia prezes Ciszewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Stepcloser pracownik 2016-11-11 11:50:22
    Uwaga na tego człowiek. Powołuje spółki celowe jak ostatnio Stepcloser a następnie nie płaci pracownikom oraz wykonawcom i wyprowadza majątek. Wpiszcie w google stepcloser wiele się dowiecie

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA