PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

JR Invest szykuje nowe przejęcia obiektów komercyjnych

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 lut 2013 15:02

JR Invest szykuje nowe przejęcia obiektów komercyjnych

Spółka JR Invest w IV kwartale 2012 roku odnotowała skonsolidowane przychody w wysokości 1,2 mln PLN, co stanowi prawie 66. proc. wzrost w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego. Przedstawiciele firmy zapowiadają także nowe przejęcia na rynku nieruchomości komercyjnych.

REKLAMA

W ciągu czterech kwartałów 2012 roku Grupa JR Invest osiągnęła skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży na poziomie 4,2 mln PLN, na które złożyły się przychody z najmu powierzchni biurowych (53 proc. przychodów Grupy), przychody z najmu powierzchni handlowych (43 proc.), oraz z najmu powierzchni magazynowych i szkoleniowych (4 proc.). Porównując rok do roku przychody wzrosły o 2,3 mln PLN, co stanowi wzrost o 126 proc. Zysk netto w omawianym okresie osiągnął poziom 3,3 mln PLN. Istotny wpływ na osiągnięty poziom zysku netto miała sprzedaż przez JR Invest S.A. nieruchomości zlokalizowanej w Krakowie przy ul. Dekerta 18.

- Był to dla nas wyjątkowy rok, wierzymy, że praca nad listopadowym debiutem na rynku NewConnect z pewnością przyniesie wymierne korzyści. Wzmocniliśmy naszą wiarygodność, dzięki czemu skuteczniej będziemy mogli realizować strategię rozwoju, poprzez przejęcia nowych podmiotów, a także pozyskiwanie nowych najemców - mówi January Ciszewski, Prezes Zarządu JR Invest S.A.

W ciągu ostatniego roku Grupa JR Invest przejęła kolejne podmioty, zlokalizowane w Katowicach i Zielonej Górze. Prowadzi także rozmowy odnośnie nowych przedsięwzięć.

JR Invest posiada nieruchomości zlokalizowane głównie w Małopolsce, na Śląsku i w województwie lubuskim, szukając jednocześnie kolejnych nieruchomości w innych miastach.W portfolio firmy znajduje się m.in. Galeria Ramzes w Zielonej Górze czy biura w Krakowie, Katowicach i Bielsku Białej.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA