PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jysk świętuje 15-lecie i... zamyka sklepy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 sie 2015 15:01

W niedzielę 16 sierpnia wszystkie sklepy JYSK będą zamknięte. Nawet placówki zlokalizowane w centrach handlowych pracujących w weekendy. Powód: wielka impreza jubileuszowa dla wszystkich pracowników sieci w Warszawie.

REKLAMA

Do stolicy przyjedzie ponad 1400 pracowników Jysk z całego kraju. Firma wynajęła hotele, zapewniła atrakcje i wolny dzień dla wszystkich.

– Przepraszamy naszych klientów za niedogodności związane z zamknięciem sklepów, ale dla nas to wyjątkowa rocznica i chcemy ją uczcić razem ze wszystkimi naszymi pracownikami – mówi Piotr Padalak, country manager Jysk Polska.

W 2000 roku, na początku działalności, kiedy Jysk miał w Gdańsku dwa sklepy i administrację, żeby się spotkać z całą załogą wystarczyło wykonać trzy telefony. Dziś jest to niemożliwe, duńska sieć ma ponad 180 sklepów w całym kraju, gigantyczne Centrum Dystrybucji w Radomsku i zatrudnia prawie 1800 pracowników. Zebranie wszystkich w jednym miejscu to prawdziwe wyzwanie logistyczne i organizacyjne.

- Jubileusze firm handlowych to w pierwszym rzędzie promocje dla klientów, wyjątkowe oferty, nowe programy - czyli więcej obowiązków i cięższa praca dla personelu sklepów i całej załogi – mówi Piotr Padalak, country manager Jysk Polska.

– My też od września rozpoczynamy jubileuszowe promocje i rabaty dla klientów i już się na to cieszymy, ale ten sierpniowy weekend przeznaczamy na wewnętrzne świętowanie. To czas docenienia i podziękowań dla naszych pracowników, z których wielu jest z nami od początku - dodaje.

W sklepach Jysk pracuje ponad 1400 osób, w Centrum Dystrybucji w Radomsku zatrudnionych jest 372 osoby. Pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę. Ponad 80 proc. kadry zarządzającej firmą pochodzi z awansu wewnętrznego.

Każdy pracownik, po trzech miesiącach zatrudnienia otrzymuje stały, 20-procentowy rabat na zakupy. Pracownicy otrzymują nagrody jubileuszowe, pożyczki. Każdy ze sklepów ma comiesięczną pulę środków na zakup kawy, herbaty. W Centrum Dystrybucji Jysk w Radomsku działa dofinansowywana w 70-procentach przez firmę stołówka. Jysk Polska wysyła swoich pracowników na szkolenia i staże w macierzystej Danii czy Szwecji. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA