PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Jysk świętuje 15-lecie i... zamyka sklepy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 sie 2015 15:01

W niedzielę 16 sierpnia wszystkie sklepy JYSK będą zamknięte. Nawet placówki zlokalizowane w centrach handlowych pracujących w weekendy. Powód: wielka impreza jubileuszowa dla wszystkich pracowników sieci w Warszawie.

REKLAMA

Do stolicy przyjedzie ponad 1400 pracowników Jysk z całego kraju. Firma wynajęła hotele, zapewniła atrakcje i wolny dzień dla wszystkich.

– Przepraszamy naszych klientów za niedogodności związane z zamknięciem sklepów, ale dla nas to wyjątkowa rocznica i chcemy ją uczcić razem ze wszystkimi naszymi pracownikami – mówi Piotr Padalak, country manager Jysk Polska.

W 2000 roku, na początku działalności, kiedy Jysk miał w Gdańsku dwa sklepy i administrację, żeby się spotkać z całą załogą wystarczyło wykonać trzy telefony. Dziś jest to niemożliwe, duńska sieć ma ponad 180 sklepów w całym kraju, gigantyczne Centrum Dystrybucji w Radomsku i zatrudnia prawie 1800 pracowników. Zebranie wszystkich w jednym miejscu to prawdziwe wyzwanie logistyczne i organizacyjne.

- Jubileusze firm handlowych to w pierwszym rzędzie promocje dla klientów, wyjątkowe oferty, nowe programy - czyli więcej obowiązków i cięższa praca dla personelu sklepów i całej załogi – mówi Piotr Padalak, country manager Jysk Polska.

– My też od września rozpoczynamy jubileuszowe promocje i rabaty dla klientów i już się na to cieszymy, ale ten sierpniowy weekend przeznaczamy na wewnętrzne świętowanie. To czas docenienia i podziękowań dla naszych pracowników, z których wielu jest z nami od początku - dodaje.

W sklepach Jysk pracuje ponad 1400 osób, w Centrum Dystrybucji w Radomsku zatrudnionych jest 372 osoby. Pracownicy zatrudniani są na umowę o pracę. Ponad 80 proc. kadry zarządzającej firmą pochodzi z awansu wewnętrznego.

Każdy pracownik, po trzech miesiącach zatrudnienia otrzymuje stały, 20-procentowy rabat na zakupy. Pracownicy otrzymują nagrody jubileuszowe, pożyczki. Każdy ze sklepów ma comiesięczną pulę środków na zakup kawy, herbaty. W Centrum Dystrybucji Jysk w Radomsku działa dofinansowywana w 70-procentach przez firmę stołówka. Jysk Polska wysyła swoich pracowników na szkolenia i staże w macierzystej Danii czy Szwecji. 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA