PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Karuzela Piaseczno ma zielone światło na budowę

  • Autor: propertynews.pl
  • 23 sty 2017 16:41

Karuzela Piaseczno ma zielone światło na budowę Karuzela Piaseczno

Inwestor parku handlowego Karuzela Piaseczno otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę obiektu, którego łączna powierzchnia wyniesie około 9 tys. mkw. Park handlowy ma być gotowy w IV kwartale 2017 roku.

REKLAMA

Park Handlowy Karuzela powstanie na działce o powierzchni 3,5 hektara, położonej na granicy Piaseczna, przy ulicy Nowej prowadzącej z Warszawy w kierunku Magdalenki. W skład obiektu będzie wchodziło 15 sklepów w tym: Piotr i Paweł, Euro AGD RTV, Jysk, Empik, Pepco, Kakadu o powierzchniach od 250 do 1500 mkw.

- Lokalizacja jest idealna z punktu widzenia obsługi samego Piaseczna w którym brak jest dziś obiektu na przydomowe zakupy. Jednopoziomowy obiekt i parking na 250 samochodów jest dogodną alternatywą na codzienne zakupy – mówi Grzegorz Pękalski z firmy Retail Concept, która jest odpowiedzialna za komercjalizację Karuzeli.

Inwestycja rozpocznie się na wiosnę, a otwarcie planowane jest w IV kwartał 2017 roku. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Innebo.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Piaseczanin 2017-01-23 18:04:59
    \"Piaseczna w którym brak jest dziś obiektu na przydomowe zakupy\" - hahahaha... Dobre! Biedronka na biedronce do tego netto, kaufland, auchan, kilkanaście żabek, lidl... żart chyba z kolejnymi sklepami.
  • Ewa 2017-01-23 18:10:51
    Oszaleli!!!! Ile mozna otwierac supermarketow!??
  • speedbandit 2017-01-23 18:49:51
    Basen, kino, to by sie przydało...
  • Yannak 2017-01-23 19:23:45
    To Piaseczno na pewno się zapcha. Przecież najpierw może trzeba pomyśleć o poszerzeniu ulic i dróg, a dopiero potem o budowaniu kolejnych sklepów. Gratulacje dla pomysłodawców i opiniodawcow.
  • Robert 2017-01-23 19:54:02
    Kolejne supermarkety, po co Hajto. W Piasecznie jest już tego multum. Obłęd.
  • Aga 2017-01-23 21:27:50
    Żeby to jeszcze jakieś ładne było... Kupa szpecącego betonu ....
  • Ewas 2017-01-23 21:50:30
    Piaseczno miastem banków,aptek i marketów!!!! I jeszcze jeden market?????
  • Ged 2017-01-24 09:43:34
    Głupoty... EMPiK jest w Auchanie, Kakadu też, sklepów spożywczych od metra (2 hipery, 2 Lidle, ze 4 chyba biedronki)... jakie idealne miejsce? Chyba idealne, żeby powiększyć korki!!!! Bez przebudowania Puławskiej, odkorkowania dojazdów do Piaseczna, będzie jakaś katastrofa. Skandal.
  • zofia 2017-01-24 10:15:25
    A może mi ktoś powie jak tam dojechać, czy będzie jakaś normalna droga? Czy będzie tak jak np dojazd do Media Marktu na Okulskiego? W Piasecznie i okolicach Lesznowala, Nowa Iwiczna, a przede wszystkim w jednej z największych wsi w Polsce Józefosławiu nie ma dróg. Sa tylko stare wiejskie ścieżki / Ogrodowa, Wilanowska, Osiedlowa , Działkowa, Krótka/ i one co rusz są jeszcze przekopywane, bo po zrobieniu ,,drogi,, robi się np kanalizację, wymienia rury gazowe i kable telekomunokacyjne. Jest jeden wielki horror . A sklepów i centrów handlowycj jest ci u nas dostatek i nie widzę potrzeby budowania innych i ,,zatykania,, i tak trudnego dojazdu do domu mieszkańcom . Niech nasi włodrze pomyślą o drogach, a pózniej daja zgody na kolejne centra handlowe.
  • Amigo 2017-01-25 11:26:05
    Kino , kregielnia , bilard a nie następne sklepy. A podobno pani wójt z Lesznowoli tak za kultura.