PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

KiK stawia na szybki rozwój w Polsce

  • www.portalspozywczy.pl
  • 02 lip 2013 09:08

KiK stawia na szybki rozwój w Polsce

Sieć dyskontów odzieżowo-tekstylnych KiK, sukcesywnie rozwija działalność w Polsce, stawiając na zwiększanie udziałów i planując kolejne etapy ekspansji. Założeniem strategicznym jest otwarcie jeszcze 50 sklepów tak, aby do końca 2013 roku funkcjonowało ich łącznie 70.

REKLAMA

Z tego względu właściciele marki są otwarci na propozycje długoterminowej współpracy od partnerów biznesowych, oferujących lokalizacje przeznaczone na wynajem sklepów KiK.

- W ciągu zaledwie roku udało się nam stworzyć wizję stabilnej marki i otworzyć aż 21 sklepów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prosperowania wszystkich obiektów, a to dopiero początek daleko zakrojonej ekspansji, jaką mamy w planach. Tylko w tym roku chcemy uruchomić 50 kolejnych sklepów, a nasze oczekiwania na następne lata działalności w Polsce sięgają dużo dalej - mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce.

W najbliższym czasie KiK planuje otwarcie sklepu w Nowym Sączu, a 1 sierpnia w Płocku i właśnie rejon Polski Północnej jest obecnie w kręgu największych zainteresowań sieci. Plany nie ograniczają się jednak wyłącznie do zdobycia nowych rynków, ale zakładają stabilny i systematyczny rozwój na terenie całego kraju, uwzględniając również miejscowości, w których sklepy sieci już istnieją.

W związku z tymi założeniami KiK aktywnie poszukuje lokalizacji, licząc także na oferty od partnerów biznesów. - Jesteśmy otwarci na propozycje od właścicieli nieruchomości, zainteresowanych długotrwałym wynajmem lokali. Chcemy rozszerzać naszą sieć, wychodzić do klientów, a strategia długofalowej współpracy podkreśla naszą rzetelność i wiarygodność, jako partnera godnego zaufania, z sukcesem rozwijającego działalność i dbającego o pozytywne kontakty z obecnymi oraz potencjalnymi kontrahentami" - mówi dyrektor sieci KiK w Polsce.

Sieć sklepów KiK uruchomiła działalność w Polsce w marcu 2012 roku. Pierwszym markowym salonem popularnej sieci był sklep w Środzie

Wielkopolskiej. Od tej pory KiK intensywnie się rozwija, otwierając kolejne sklepy na terenie całego kraju. Obecnie istnieje ich 21, a obszarem najbardziej zdominowanym przez sieć jest Polska Południowa.

Strategia biznesowa KiK zakłada ekspansję na obszarze całego kraju, z uwzględnieniem zarówno dużych, jak i małych i średnich miejscowości. Sklepy KiK lokowane są zarówno w wielkogabarytowych centrach handlowych, ale również w galeriach o małej powierzchni użytkowej, w retail parkach czy przy ulicach w centrum miasta.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • dd 2014-07-01 21:56:28
    już idą pisma na gościa do centrali do niemiec. Człowiek mocno skonfliktowany z pracownikami, boją się go to jakoś jeszcze ten cyrk się kręci. Ciekawe ile jeszcze będzie nic nie robił w kiku
  • Saladyn 2013-12-21 13:05:52
    ten gość to sie już zna na wszystkim spożywka teraz ubrania Niebawem mu braknie tych sieci

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA