PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Klienci przekonali się do Galardii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 lut 2016 13:42

Klienci przekonali się do Galardii Galardia

Starachowickie centrum handlowe Galardia w 2015 r. odnotowało blisko 1,7 mln odwiedzin. Footfall rósł z miesiąca na miesiąc i wszystko wskazuje na to, że taka tendencja utrzyma się także w bieżącym roku, który rozpoczął się od blisko 15 proc. wzrostu odwiedzalności.

REKLAMA

Rok 2015 był pierwszym pełnym rokiem funkcjonowania Centrum Galardia w Starachowicach, które zostało otwarte 15 października 2014 r. To najmłodsze centrum handlowe w regionie coraz bardziej zaznacza swoją obecność na handlowej mapie miasta, co ma swoje odzwierciedlenie w rosnących wskaźnikach odwiedzalności. Trzy ostatnie miesiące 2015 roku Galardia zamknęła 14 proc. wzrostem footfall w stosunku do ostatniego kwartału roku poprzedniego. Pierwszy miesiąc bieżącego roku przyniósł natomiast przyrost rzędu 15 proc.

Prawdziwe rekordy odświeżalności padały jednak w Galardii w miesiącach wakacyjnych, ogólnie uznawanych za mało sprzyjające centrom handlowym, z sierpniem na czele, a także w grudniu. Dobre wyniki, jakie notuje Galardia to efekt między innymi popularności wśród mieszkańców Starachowic kampanii marketingowych organizowanych przez Centrum. Strategia marketingowa opiera się na bardzo wyraźnym budowaniu charakteru marki, aspiracyjność, przybliżanie tzw. „Wielkiego Świata” a przy tym promowanie lokalnych aktywności to główne cechy, które budują relacje z mieszkańcami i co za tym, idzie olbrzymią sympatię do Galardii.

- Ubiegły rok był dla nas czasem adaptacji. Jak pokazują wskaźniki footfall odnieśliśmy w tym zakresie ogromny sukces – odwiedzają nas nie tylko mieszkańcy miasta, którzy coraz rzadziej wybierają się na zakupy, np. do odległych o kilkadziesiąt kilometrów Kielc, ale również regionu, dla których atrakcyjność handlowa Starachowic podniosła się znacznie, właśnie dzięki Galardii. Odczuwamy pozytywne nastawienie wśród naszych klientów, mamy poczucie, że dajemy im to, czego od dawna oczekiwali – bogatą i łatwo dostępną ofertę odpowiadającą na ich potrzeby - tłumaczy Aleksandra Kruk, Shopping Centre Manager Centrum Galardia.

Centrum Galardia jest zlokalizowane w odległości 800 metrów od starachowickiego Rynku. W Centrum znajduje się 38 sklepów i punktów usługowych, hipermarket Tesco oraz pierwszy w regionie multipleks sieci Helios. Od dnia otwarcia Galardia jest zaangażowana w życie miasta i przedsięwzięcia realizowane przez lokalne władze. W 2015 roku centrum zostało uhonorowane tytułem Mecenasa Sportu, wręczanym przez Prezydenta Miasta Starachowic. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA