PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Klub fitness Fabryka Formy w Galerii Sudeckiej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lip 2014 10:36

W realizowanej przez Echo Investment Galerii Sudeckiej, otwarte zostanie najnowocześniejsze centrum fitness w rejonie Jeleniej Góry, należące do sieci Fabryka Formy.

REKLAMA

Fabryka Formy w Galerii Sudeckiej będzie dysponowała powierzchnią ponad 1 300 mkw. Będzie to największe i najbardziej nowoczesne centrum fitness w rejonie Jeleniej Góry.

- Planując otwarcie klubu naszej sieci, zwłaszcza pierwszego w danym mieście, szczególnie uważnie analizujemy możliwe lokalizacje. W przypadku Jeleniej Góry, decyzja o wyborze Galerii Sudeckiej była dla nas naturalna i oczywista. Obiekt ten powstaje w sprawdzonej lokalizacji, którą mieszkańcy miasta i okolic doskonale znają od kilkunastu lat. Poza tym Galeria Sudecka będzie największym centrum handlowo-rozrywkowym w Jeleniej Górze, które dysponować będzie najszerszą ofertą. Nie mieliśmy więc wątpliwości, że nasz pierwszy jeleniogórski klub Fabryki Formy powinien się znaleźć właśnie w takim miejscu - mówi Michał Lachowicz, członek zarządu Fabryka Formy SA.

- Naszym zdaniem przyszłość centrów handlowych będzie w znacznym stopniu oparta o część rozrywkową, gastronomiczną i sportową. Dlatego zadbaliśmy o jedyne wielo salowe kino w regionie Jeleniej Góry, food court z 6 restauracjami, największy sklep sportowy sieci Go Sport, nie zapomnieliśmy również o Jupi Parku dla najmłodszych. Naturalnym uzupełnieniem był fitness. Część rozrywkowa i gastronomiczna jest już skomercjalizowana w 100 procentach, Aktualnie pracujemy nad retail parkiem, który będzie uzupełniał i wzmacniał ofertę Galerii Sudeckiej. Łącznie zrealizujemy 45 000 mkw. powierzchni handlowej i 1 800 miejsc parkingowych - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Realizacja Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie na placu budowy pracuje blisko 300 osób, którzy kończą prace związane z realizacją kondygnacji kinowej. Pod koniec lipca br. rozpocznie się proces odbioru powierzchni przez najemców. Kino Helios jako pierwsze rozpocznie adaptację swoich wnętrz. W ostatnim czasie do grona najemców dołączyła sieć lodziarni Grycan - lokal w Galerii Sudeckiej będzie miał 40 mkw.

Galeria Sudecka powstaje w dzielnicy Zabobrze, w miejscu działającego od ponad 13 lat CH Echo. W programie centrum zaplanowano 100 sklepów, restauracji i punktów usługowych oraz wielo salowe kino Helios z częścią kawowo-barową, a także klub fitness Fabryka Formy.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA