PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

KNF interweniuje w sprawie Solar Company. Będzie audyt Ernst&Young

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 mar 2013 16:32

Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) zlecił spółce Ernst&Young Audit sp. z o.o. kontrolę ksiąg rachunkowych spółki Solar Company. Działając na podstawie zlecenia kontrolujący jest uprawniony do żądania od emitenta, w czasie prowadzenia kontroli, udostępnienia informacji i dokumentów niezbędnych do jej prowadzenia.

REKLAMA

- Kontrola obejmuje analizę wybranych transakcji i zdarzeń znajdujących odzwierciedlenie w skonsolidowanych sprawozdaniach finansowych i sprawozdaniach finansowych Spółki zawartych w raportach okresowych i skonsolidowanych raportach okresowych za rok obrotowy 2011, za pierwszy kwartał 2012 r., pierwsze półrocze 2012 r. i trzeci kwartał 2012 r., które mogą budzić wątpliwości w zakresie prawidłowości i rzetelności informacji okresowych oraz prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych przez spółkę Solar Company SA - napisano w komunikacie.

Zgodnie z decyzją KNF raport podsumowujący kontrolę ma odpowiedzieć na pytania: czy wątpliwości KNF co do prawidłowości i rzetelności informacji okresowych oraz prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych przez spółkę Solar Company SA są uzasadnione oraz czy w trakcie kontroli spółka Ernst&Young Audit sp. z o.o. stwierdziła nieprawidłowości w zakresie informacji okresowych oraz ksiąg rachunkowych emitenta.

Strefa premium - propertynews.pl

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU PROPERTYNEWS.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA