PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Kolejne rekordy w płockiej galerii

  • Autor: propertynews.pl
  • 30 maj 2016 10:44

Kolejne rekordy w płockiej galerii Galeria Wisła, mat. prasowe

Ciekawa oferta i akcje marketingowe to sposób na zwiększenie popularności Galerii Wisła wśród klientów. W kwietniu br. obiekt osiągnął blisko 6 proc. wzrost liczby odwiedzających oraz 10 proc. wzrost obrotów osiąganych przez najemców, w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego.

REKLAMA

Sukces galerii jej przedstawiciele tłumaczą m.in. atrakcyjną ofertą - W ostatnim czasie do grona najemców dołączyły salony: W.Kruk, Jankes, Kangur i Eurofirany, które zajęły łącznie powierzchnię prawie 700 mkw. Dwie spośród tych marek nie były do tej pory dostępne w Płocku – informuje Grzegorz Mroczek, Vice President CREAM.

Ważną częścią strategii są również częste i różnorodne akcje marketingowe skierowane do mieszkańców Płocka i regionu. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy odbyły się m.in.: Targi Zdrowia i Urody, spotkanie z Red Lipstick Monster – popularną youtuberką, Festiwal Zieleni, akcja charytatywna „Razem dla Mai”, Jarmarki Produktów Regionalnych, konkurs pro-sprzedażowy, w którym do wygrania było ponad 1000 nagród, czy edukacyjno-artystyczny projekt „Zabawy z historią” współorganizowany z Urzędem Miasta Płocka.

- W ubiegłym roku w Galerii Wisła zrealizowaliśmy ponad 80 różnego rodzaju działań marketingowych realizując przyjętą strategię dla tego obiektu. W tym roku utrzymujemy tę dynamikę i ponownie szykujemy wiele niespodzianek dla Klientów – dodaje Bartłomiej Bujnowski, dyrektor marketingu CREAM.

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła ma w ofercie ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach obiektu. Działa tam też 5-salowe nowoczesne kino, kręgielnia, kawiarnie i restauracje. Zarzadcą galerii jest CREAM.

 

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA